DELTA MAX

Lekka i poręczna stacja o mocy 2400 W

Delta Max

Twoje awaryjne źródło zasilania

Przenośna stacja zasilania będzie niezbędna podczas podróży, campingu, czy przerwie w dostawie prądu. Pojemność akumulatora wynosi 2kWh, którą można rozszerzyć do 6 kWh dzięki możliwości podłączenia dodatkowego akumulatora. Energię Delty Max odnowisz tradycyjnie za pomocą gniazda zasilania AC, ładowarki samochodowej, paneli fotowoltaicznych lub inteligentnego generatora.

Technologia X-Boost

Potrafi zasilać do 99% urządzeń

Delta Max to ogromna moc zamknięta w przenośnej stacji zasilania. Technologia X-Boost umożliwia naładowanie urządzeń gospodarstwa domowego o mocy do 3400 W. Oznacza to, że podczas przerwy w dostawie prądu możesz podłączyć do Delty Max lodówkę, suszarkę, itp.

Wykorzystaj moc promieni słonecznych

DELTA Max łączy się z maksymalnie dwoma panelami słonecznymi EcoFlow o mocy 400 W, aby zapewnić maksymalną szybkość ładowania słonecznego na poziomie 800 W. Dzięki zakresowi napięcia od 11 do 100 V i złączu MC4 możesz podłączyć do urządzenia również inne panele słoneczne. Nawet w zimne lub pochmurne dni inteligentny algorytm śledzenia punktu maksymalnej mocy (MPPT) automatycznie wykrywa napięcie i prąd w czasie rzeczywistym, aby zapewnić optymalne generowanie energii słonecznej przez cały dzień.

W trasie

Naładuj za pomocą
ładowarki samochodowej

Deltę mini wyposażono w 9 portów, w tym USB-C, AC, czy port ładowarki samochodowej. To sprawia, że podłączysz do niej większość urządzeń od lodówki i zmywarki po laptopy. Doskonale sprawdzi się też jako źródło zasilania awaryjnego.

60 min.

Ładowanie tradycyjne

Możesz też odnowić energię Delty Max tradycyjnie, podłączając stację do gniazda zasilania AC. Jeśli chcesz odnowić energię urządzenia jeszcze szybciej, podłącz dodatkowy akumulator Delta Max i zyskaj w pełni naładowany akumulator w około 60 minut.

minimalne zużycie generatora

Awaryjne zasilanie

W przypadku przedłużających się przerw w dostawie energii elektrycznej inteligentny generator EcoFlow służy jako opcja awaryjna, która integruje się z systemem DELTA Max. Uruchamia się on automatycznie, gdy poziom naładowania akumulatora stacji zasilania jest niski, ładuje akumulator Delty Max i zatrzymuje silnik, gdy urządzenie zostanie naładowane. Daje to niezawodną opcję awaryjnego podtrzymania zasilania, która wymaga minimalnego użycia generatora.

Bezpieczeństwo użytkowania

Urządzenie wyróżnia się przemyślaną konstrukcją. Wyposażono ją też w ochronę BMS dla bezpiecznego użytkowania. Monitoruje napięcie, prąd i temperaturę w czasie rzeczywistym, chroni przed zwarciem, itp.

połączenie z aplikacją

Kontroluj pracę Delty Max za pomocą aplikacji

Delta Max od Ecoflow współpracuje z aplikacją, dzięki czemu możesz kontrolować i monitorować pracę urządzenia, kiedy chcesz, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Waga

Około 22 kg

Wymiary

49,7 x 24,2 x 30,5 cm

Pojemność

2016Wh

Certyfikaty

UL, CE, FCC, RoHS, TELEC

Żywotność w cyklach

800 cykli do 80% pojemności

Wyjście A

4 gniazda, łącznie 2400W

Maksymalna moc urządzenia (urządzeń) obsługiwana przez X-Boost

3000W

Wejście ładowania AC

Wejście ładowania paneli fotowoltaicznych

2000W Max, 10A

800W maks., 11-100V, 10A

Wejście ładowania ładowarki samochodowej

Obsługa akumulatorów 12V/24V, 8A

Wyjście USB-A

Szybkie ładowanie USB-A

2 porty, 5V, 2.4A, maks. 12W na port

2 porty, 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maks. na port

Wyjście zasilania ładowarki samochodowej

12.6V, 10A, 126W Max

Wsparcie