Oficjalny dystrybutor EcoFlow

Zastosowania

Zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz - bez względu na to, czy jesteś w domu, czy w terenie, stacje zasilania EcoFlow są gotowe do działania.

DOM I OGRÓD

Dodatkowe źródło energii w Twoim domu

Czy masz czasami wrażenie, że w Twoim domu jest za mało gniazdek elektrycznych i nie możesz swobodnie korzystać ze wszystkich urządzeń? Stacja zasilania EcoFlow pomoże Ci rozwiązać ten problem! Możesz wygodnie podłączyć do niej sprzęty, których używasz na co dzień, takie jak suszarka, mikrofalówka, odkurzacz, drukarka czy wentylator. Z jej pomocą naładujesz też smartfona i zasilisz laptopa. Mała liczba gniazdek elektrycznych i ich niekorzystne rozmieszczenie już nie będą Cię ograniczać – przenośna stacja zasilania EcoFlow pozwoli Ci cieszyć się pełną mobilnością. Urządzenie możesz też stosować w ogrodzie, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest zazwyczaj utrudniony. Wygodnie podłączysz do prądu kosiarkę, elektrycznego grilla, oświetlenie lub narzędzia – na przykład piłę tarczową. Stacja EcoFlow pomoże Ci również w wypadku nagłej awarii prądu – możesz wykorzystać ją w celu awaryjnego zasilania wybranych sprzętów.

 • awaryjne zasilanie w przypadku braku prądu
 • ładowanie sprzętów elektronicznych
 • swobodne odkurzanie, suszenie włosów, gotowanie
 • praca, relaks i zabawa w ogrodzie
 • wygodne używanie narzędzi w domowym warsztacie
Delta 1300 EcoFlow
Zasilanie awaryjne

ZASILANIE AWARYJNE

Przygotuj się na każdą ewentualność

Awarie prądu może nie zdarzają się zbyt często, warto jednak zawsze być przygotowanym na taką ewentualność. Stacja zasilania EcoFlow pomoże Ci zmierzyć się z nagłym brakiem energii i uniknąć problemów. W razie potrzeby możesz podłączyć do niej lodówkę i zabezpieczyć przechowywaną w niej żywność przed zepsuciem. Dobrym pomysłem będzie też użycie stacji do awaryjnego zasilania pralki lub zmywarki – sprzęty te mogą zostać uszkodzone w wyniku nagłego odcięcia od źródła energii. Możesz również wykorzystać urządzenie do włączenia oświetlenia – dzięki temu unikniesz wypadku, o który łatwo w ciemnych pomieszczeniach. Warto pamiętać, że niektóre sprzęty medyczne wymagają stałego podłączenia do prądu – w przypadku awarii, stacja zasilania EcoFlow może nawet uratować życie Twoim bliskim. Urządzenie zapewni też tymczasowy dopływ prądu w samochodzie elektrycznym, jeśli w trakcie podróży nagle zabraknie energii.

 • awaryjne zasilanie w przypadku braku prądu
 • zasilanie lodówki – ochrona jedzenia przed zepsuciem
 • zasilanie pralki, zmywarki lub aparatury medycznej
 • włączanie oświetlenia
 • awaryjne zasilanie samochodów elektrycznych

Szybkie i wygodne ładowanie sprzętu elektronicznego

Nie zawsze mamy pod ręką wolne gniazdko, do którego można podłączyć wybrany sprzęt elektroniczny. Przebywając poza domem – na przykład w terenie lub w hotelu, często nie mamy możliwości naładowania telefonu czy drona. Nawet w mieszkaniu zdarzają się podobne problemy – kiedy chcesz podłączyć swój laptop, okazuje się, że gniazdko zajęła już Twoja żona lub syn. Stacja zasilania EcoFlow rozwiąże wszystkie te problemy. Zapewni Ci niemal nieograniczony dostęp do źródła energii i sprawi, że swobodnie naładujesz sprzęt elektroniczny, gdziekolwiek jesteś. Funkcja szybkiego ładowania pozwoli Ci dodatkowo zaoszczędzić czas. Smartfony, tablety, laptopy, drony, kamery, przenośne konsole do gier – z pomocą stacji zasilania EcoFlow zapewnisz im stały, bezpieczny dopływ prądu – zarówno w domu, jak i w plenerze.

 • awaryjne zasilanie w przypadku braku prądu
 • szybkie ładowanie telefonów, tabletów i laptopów
 • bezpieczne ładowanie dronów i kamer
 • zasilanie konsol do gier
 • zasilanie sprzętu elektronicznego w domu i poza nim
Delta 1300 EcoFlow
River 370 EcoFlow

Zasilanie aparatury medycznej - ratowanie życia i zdrowia

Współcześnie wiele urządzeń medycznych musi mieć zapewniony stały dopływ prądu. Sprzęty takie jak na przykład medyczna lodówka, respirator albo aparat CPAP, który wykorzystywany jest do leczenia niewydolności oddechowej, muszą być ciągle podłączone do zasilania. Dlatego też nagła przerwa w dostawie energii elektrycznej może być wyjątkowo niebezpieczna dla osób, których zdrowie, a nawet życie zależy od nieprzerwanego działania podobnej aparatury. EcoFlow stanowi zatem idealną odpowiedź na potrzeby ludzi, którzy w mniejszym lub większym stopniu polegają na urządzeniach medycznych. W przypadku nagłej awarii prądu możesz z powodzeniem wykorzystać stację jako źródło zasilania dla tego niezwykle ważnego sprzętu i, być może, uratować komuś życie i zdrowie.

 • awaryjne zasilanie w przypadku braku prądu
 • źródło prądu dla lodówki medycznej
 • zasilanie aparatów CPAP
 • źródło energii elektrycznej dla respiratorów

camping i outdoor

Niezawodna w terenie

Stacja zasilania EcoFlow doskonale sprawdzi się poza domem. Kiedy wybierasz się z rodziną lub przyjaciółmi na camping, nie musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Brak prądu w terenie nie oznacza konieczności pożegnania się ze sprzętem elektronicznym i pewnymi wygodami. Do stacji zasilania EcoFlow możesz podłączyć grill elektryczny i cieszyć się smacznym, łatwo przyrządzonym jedzeniem. Dzięki niej skorzystasz też z grzałki turystycznej i bez problemu zagotujesz wodę na kawę, herbatę lub zupkę błyskawiczną. Masz także możliwość naładowania aparatu lub laptopa – swobodnie zrobisz więc ciekawe zdjęcia z campingu i udostępnisz je swoim znajomym. Stacja pozwoli Ci również wygodnie ładować telefon, dzięki czemu zadbasz nie tylko o kontakt z bliskimi, ale też o swoje bezpieczeństwo – w razie potrzeby bez większych problemów zadzwonisz po pomoc. Outdoor wiąże się z pewnymi wyzwaniami – EcoFlow pomoże Ci stawić im czoła.

 • podłączenie grilla elektrycznego
 • źródło prądu dla grzałki turystycznej
 • zasilanie laptopa
 • ładowanie aparatu i telefonu
Mobilna stacja zasilania River 600 Max EcoFlow Polska
Caravaning Delta 1300 EcoFlow Polska

CARAVANING

Pełna wygoda w podróży

Podróże kamperem wiążą się zazwyczaj z ciekawymi doświadczeniami i wspaniałymi wspomnieniami. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie ten czas, zabierz ze sobą stację zasilania EcoFlow. Z jej pomocą unikniesz wielu problemów, które nierzadko wiążą się z caravaningiem. Urządzenie pozwoli Ci bez przeszkód ładować telefon – dzięki temu niemal zawsze będziesz mieć możliwość skontaktowania się ze znajomymi, a w razie wypadku wezwiesz pomoc. Możesz też podłączyć do EcoFlow grilla, kuchenkę lub patelnię elektryczną, czajnik, a nawet toster – w ten sposób zawsze przygotujesz pyszny posiłek dla siebie i swoich towarzyszy podróży. Jeśli chcesz przygotować foto- lub wideorelację z wyprawy, z pomocą stacji zasilania naładujesz też aparat lub kamerę. Niektóre osoby łączą caravaning z pracą – jeżeli do nich należysz, możesz wykorzystać EcoFlow do zasilania laptopa i bez przeszkód zajmować się swoimi obowiązkami.

 • gotowanie – zasilanie tostera, grilla, kuchenki lub patelni elektrycznej
 • zasilanie czajnika
 • ładowanie telefonu, kamery i aparatu
 • praca zdalna – zasilanie laptopa

ŻEGLARSTWO

Na jachcie czuj się jak w domu

Niezależnie od tego, czy żeglarstwo od dawna jest Twoją pasją, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą formą aktywności, z pewnością wiesz, że na jachcie często brakuje pewnych udogodnień. Stacja zasilania EcoFlow ułatwi Ci życie i sprawi, że pływanie stanie się jeszcze większą przyjemnością. Z jej pomocą szybko i wygodnie naładujesz telefon, laptop czy aparat – zrobisz więc mnóstwo pięknych zdjęć, skontaktujesz się ze znajomymi, a w razie wypadku zadzwonisz po pomoc. Możesz też przygotować na swoim jachcie ciepły, smaczny posiłek. EcoFlow z powodzeniem wykorzystasz jako źródło zasilania dla mini lodówki, czajnika, patelni lub kuchenki elektrycznej. Przy wykorzystaniu stacji zapewnisz sobie też niezbędne oświetlenie. Wszystko to sprawia, że z EcoFlow na jachcie poczujesz się swobodnie jak w domu.

 • awaryjne zasilanie w przypadku braku prądu
 • gotowanie – zasilanie mini lodówki, czajnika, kuchenki elektrycznej
 • ładowanie telefonu, laptopa, aparatu
 • zasilanie oświetlenia
River 600 Max EcoFlow Polska
Delta 1300 EcoFlow Polska

IMPREZY PLENEROWE

Idealne źródło energii w plenerze

Organizacja imprez w plenerze zawsze wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Dostęp do źródła prądu bywa w takich sytuacjach bardzo ograniczony. Jeśli jednak zależy Ci na profesjonalnym przygotowaniu na każdą ewentualność, zabierz ze sobą stację zasilania EcoFlow. Podłączysz do niej na przykład laptopa - stanowi on niemal niezbędne narzędzie pracy, ale, jak wiadomo, jego bateria bywa zawodna i nie zawsze wytrzymuje tak długo, jak powinna. Warto więc mieć przy sobie dodatkowe źródło energii, aby nie musieć przejmować się problemami technicznymi. Stacja zasilania umożliwi też szybkie naładowanie telefonu, aparatu lub kamery. Jeśli musisz robić zdjęcia lub nagrywać filmy podczas imprezy plenerowej, możesz ze spokojną głową zająć się swoimi obowiązkami i nie martwić się słabą baterią. W przypadku awarii prądu masz też możliwość wykorzystania EcoFlow jako tymczasowego źródła energii dla wybranych urządzeń.

 • awaryjne zasilanie w przypadku braku prądu
 • zasilanie laptopa
 • ładowanie telefonu, kamery lub aparatu

SESJE PLENEROWE

Niezastąpione narzędzie do sesji plenerowych

Niezależnie od tego, czy fotografią lub filmem zajmujesz się profesjonalnie, czy amatorsko, z pewnością wiesz, że sesje plenerowe mogą być niezwykle owocne, a zarazem pełne wyzwań. W ich czasie dostęp do źródła prądu jest zazwyczaj niemal zupełnie ograniczony – zadbaj więc o to, by nagłe rozładowanie się baterii w sprzęcie, z którego korzystasz, nie pokrzyżowało Ci planów. EcoFlow da Ci gwarancję pewnej, nieprzerwanej przykrymi niespodziankami pracy. Z pomocą stacji zasilania naładujesz aparat lub kamerę, a także telefon. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz też podłączyć do niej głośnik, z którego puścisz muzykę. Jeśli chcesz od razu sprawdzać na monitorze efekty swojej pracy, masz też możliwość wykorzystania stacji do zasilania laptopa. Dostosuj EcoFlow do swoich potrzeb i ciesz się wspaniałą, niezakłóconą nagłym odcięciem energii sesją plenerową.

 • ładowanie aparatu lub kamery
 • zasilanie laptopa
 • podłączenie głośnika
Mobilna stacja zasilania EcoFlow