Oficjalny dystrybutor EcoFlow

EcoFlow Delta Pro BATTERY

Cena RRP

13 999,00 zł

Bateria do EcoFlow Delta Pro

Zwiększ moc Delta Pro

Wykorzystaj pełen potencjał przenośnej stacji zasilania. Dzięki tej baterii możesz podwoić lub potroić pojemność swojej Delty Pro do 7.2 kWh lub 10.8 kWh. Wyświetlacz LCD dostarczy Ci najważniejszych informacji odnośnie pracy urządzenia. Dodatkowo możesz korzystać z aplikacji EcoFlow, aby z dowolnego miejsca kontrolować pracę urządzenia. Ponadto kilka możliwości ładowania zwiększa swobodę użytkowania.

Bądź przygotowany na sytuacje awaryjne

Sytuacji awaryjnych zazwyczaj nie można przewidzieć. Bateria do Delty Pro pozwoli Ci jednak się na nie przygotować. Urządzenie EcoFlow sprawdzi się przede wszystkim podczas dłuższych przerw w dostawie prądu. Nie musisz więc przerywać pracy lub rezygnować z czasu spędzanego wspólnie z rodziną.

poziom akumulatora

Wyświetlacz LCD

Bateria została wyposażona w ekran LCD, który dostarczy Ci najważniejszych informacji na temat pracy urządzenia. Za jego pomocą dowiesz się o pozostałym czasie pracy lub ładowania czy aktualnym poziomie akumulatora. Co więcej, dla jeszcze wygodniejszej obsługi, poziom akumulatora sprawdzisz za pośrednictwem aplikacji EcoFlow.

Wygodne ładowanie

Ładowanie baterii jest niezwykle proste. Wystarczy, że podłączysz ją do stacji zasilania Delta Pro. Energię urządzeń odnowisz za pomocą gniazdka AC, ładowarki samochodowej, paneli słonecznych (brak w zestawie), inteligentnego generatora EcoFlow, czy na stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Dodatkowo wkrótce będzie możliwe również ładowanie z wykorzystaniem energii wiatrowej.

Więcej możliwości

Jeśli inne opcje ładowania są akurat niedostępne, możesz skorzystać z inteligentnego generatora EcoFlow, który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie. Dzięki mocy DC 1800 W błyskawicznie naładujesz Deltę Pro lub baterię. Wystarczy, że podłączysz generator do wybranego urządzenia. Uwaga: na czas ładowania bateria i stacja zasilania Delta Pro nie muszą być ze sobą połączone.

W zestawie

Bateria do EcoFlow DELTA PRO,  Kabel ładowania do EcoFlow DELTA PRO, Osłona uchwytu, Instrukcja obsługi.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Materiał

stop aluminium, plastik

Pojemność

3600 Wh (48V, 75Ah)

Temperatura robocza

ładowania: 0 - 45ºC
rozładowania: - 20ºC - 60ºC

Żywotność akumulatora

6 500 cykli do 50% pojemności, 3 500 cykli do 80% pojemności

Wymiary

63.5 x 28.5 x 41.6 cm

Waga

39 kg

Certyfikaty

UL, CE, FCC, RoHS, Telec

Wsparcie

Instrukcja obsługi
(Bateria do EcoFlow Delta Pro)

Aplikacja EcoFlow