Rewolucja na rynku mobilnego zasilania

ecoflow_chlop_na_biwakuecoflow_chlop_z_panelami

Nasza wizja to napędzanie nowego świata - tworzeniu przyszłości, aspirującej, opartej na technologii, przyjaznej dla środowiska, którą każdy z nas może mieć.

Marka EcoFlow została założona w 2017 roku. Jej twórcy zajmowali się wcześniej opracowaniem idealnej, lekkiej, mocnej i wytrzymałej baterii do dronów. Korzystając z tego doświadczenia, postanowili stworzyć przenośną, niezawodną stację zasilania, która umożliwiłaby komfortowe życie “poza siecią” i mogłaby stanowić stabilne źródło prądu na dworze oraz w wypadku awarii.

delta_opis_o_marce
2017
ecoflow_rodzina_przy_blackoucie

Jakie są produkty Ecoflow?

ecoflow_marka_ikona_mobilne

Mobilne i lekkie

Byli inżynierowie baterii do dronów rozumieją znaczenie wagi. Opracowany przez nas, pierwszy na rynku stosunek wagi do pojemności umożliwia złożenie ogromnych, przemysłowych ilości energii w rękach każdego naszego klienta.

ecoflow_marka_ikona_eko_energia

Eko energia

W EcoFlow możliwość wykorzystania energii solarnej jest integralna dla każdej przenośnej stacji zasilania. Wykorzystaj moc słońca, aby z powodzeniem wyjść poza sieć, wszędzie mieć dostęp do prądu i cieszyć się niezależnością.

ecoflow_marka_ikona_szybkie_ladowanie

Szybkie ładowanie

Adaptując technologię Power Delivery oraz Qualcomm 3.0, możemy zagwarantować, że nasze stacje zasilania naładują Twoje urządzenia 1,5x szybciej niż zwykła ładowarka, której używasz na co dzień.

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.