Oficjalny dystrybutor EcoFlow

DELTA MINI

Cena RRP

4 999,00 zł

Lekka i poręczna stacja o pojemności 882Wh

Delta mini

Niezawodna stacja zasilania

Urządzenie sprawdzi się zawsze tam, gdzie w pobliżu zabraknie dostępu do gniazda zasilania. W porównaniu do standardowej Delty ten model jest znacznie lżejszy - waży około 10.7 kg. Moc 1400 W, jaką dysponuje Delta Mini oraz szereg portów wystarczą, aby zasilić do 9 urządzeń elektrycznych. Dodatkowo X-Boost zwiększa tę moc do 1800 W.

Zabierz ją w podróż

Pojemność akumulatora Delty mini wynosi 882 Wh. Lekka konstrukcja - 10.7 kg oraz poręczne uchwyty ułatwiają transport i przenoszenie urządzenia, a dzięki optymalnym wymiaromnie zajmie zbyt dużo miejsca w, na przykład, bagażniku. Doskonale sprawdzi się podczas campingu, imprezy na działce lub podróży.

9 Portów

Zasila większość urządzeń

Deltę Mini wyposażono w 9 portów, w tym USB-C, AC, czy port ładowarki samochodowej. To sprawia, że podłączysz do niej większość urządzeń od lodówki i zmywarki po laptopy. Doskonale sprawdzi się też jako źródło zasilania awaryjnego.

Szybie ładowanie

Technologia X-Stream

Po włączeniu funkcji X-Stream stacja zasilania ładuje się 3-4 razy szybciej niż inne podobne urządzenia. W rezultacie energia Delty Mini zostanie odnowiona w około 1.6 godziny.

160W

Moc paneli fotowoltaicznych

Delta Mini może również pobierać energię z naturalnych źródeł, takich jak promienie słoneczne. Po podłączeniu do urządzenia 2 paneli fotowoltaicznych o mocy 160 W stacja zasilania zostanie naładowana od 3 do 6 godzin.

w niecałą godzinę od 0 do 80%

A może ładowanie tradycyjne?

Podłącz Deltę Mini do dowolnego, standardowego gniazdka ściennego AC, aby szybko naładować urządzenie od 0 do 80% w niecałą godzinę. Wszystko dzięki technologii szybkiego ładowania opatentowanej przez Ecoflow - X-Stream.

36 minut

Mikrofalówka
1300 W

6 godzin

TV 50"
110 W

62 ładowania

Telefon
11 Wh

12 ładowań

Laptop
60 Wh

42 minut

Wiertarka
1080 W

42 minuty

Piła mechaniczna
1100 W

Poprzedni
Następny

Delta mini

Bezpieczeństwo użytkowania

Urządzenie wyróżnia się przemyślaną konstrukcją. Wyposażono ją też w ochronę BMS dla bezpiecznego użytkowania. Monitoruje napięcie, prąd i temperaturę w czasie rzeczywistym, chroni przed zwarciem, itp.

połączenie z aplikacją

Dzięki aplikacji wiesz więcej

Przenośna stacja zasilania współpracuje z aplikacją, dzięki której zyskasz szybki i wygodny dostęp do najważniejszych informacji. Dowiesz się, na przykład, o mocy pobieranej z paneli fotowoltaicznych lub ile mocy wykorzystują urządzenia podłączone do Delty Mini. Wystarczy, że połączysz się z siecią Wi-Fi i możesz sterować stacją z dowolnego miejsca.

W zestawie

delta-mini

EcoFlow DELTA MINI,  Kabel ładowania do paneli fotowoltaicznych, Kabel ładowania AC, Kabel ładowania samochodowy, Kabel DC5521 do DC5525, Instrukcja obsługi.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Waga

10,7 kg

Wymiary

37,8 × 18,4 × 24 cm

Pojemność

882Wh

Chemia ogniw

NCM Li-ion

Certyfikaty

UL, CE, FCC, RoHS, TELEC

Żywotność w cyklach

800 cykli do 80% pojemności

Typ akumulatora

18650 Li-Ion

Maks. moc obsługiwana przez X-boost

1800 W

System zarządzania akumulatorem

Ochrona przed nadmiernym napięciem, ochrona przed przeciążeniem, ochrona przed nadmierną temperaturą, ochrona przed zwarciem, ochrona przed niską temperaturą, ochrona przed niskim napięciem, ochrona przed nadmiernym prądem

Wejście ładowania za pomocą paneli fotowoltaicznych

300W 11-75V DC 10A max

Ładowarka samochodowa

12V/24V DC 8A domyślnie