Oficjalny dystrybutor EcoFlow

DELTA PRO

Cena RRP

18 699,00 zł

Przenośna stacja zasilania
o mocy 3600 W

DELTA Pro

Zasilanie w każdej sytuacji

Będąc posiadaczem tego urządzenia, niestraszne Ci będą przerwy w dostawie prądu, które mogą trwać nawet kilka dni, ponieważ DELTA Pro zapewnia do 25 kWh. Urządzenia o dużej mocy takie jak klimatyzatory czy suszarki można zasilać z mocą 3600 W. Jeśli potrzebna jest większa moc można sparować dwie jednostki w celu uzyskania mocy aż 7200 W z panelem Smart Home. Urządzenie możesz kontrolować za pomocą pilota zdalnego sterowania, a nawet przy pomocy Twojego telefonu, wystarczy, że ściągniesz aplikację EcoFlow. DELTA Pro to pierwszy na świecie akumulator domowy z rozszerzalnym ekosystemem, który służy do tworzenia domowych kopii zapasowych, obniżania rachunków za prąd i inteligentnego zarządzania.

2,5 godziny

Mikrofalówka
1300 W

27 godzin

TV 50"
110 W

313 ładowania

Telefon
11 Wh

57 ładowań

Laptop
65 Wh

3 godziny

Wiertarka
1080 W

3 godziny

Piła elektryczna
1100 W

Poprzedni
Następny

Delta pro

Technologia X-Boost

Cała moc prądu zmiennego, jakiego potrzebujesz

Dzięki technologii X-Boost można zwiększyć moc pojedynczej jednostki DELTA Pro o mocy 3600 W AC do 4500 W.
99,99% urządzeń o dużej mocy może być zasilanych przez akumulator tego modelu niezależnie od miejsca. Jest również możliwość osiągnięcia mocy nawet do 7200 W ze Smart Home Panel, za pomocą sparowania dwóch jednostek.

alternatywne źródło zasilania

Najszybciej ładująca przenośna stacja zasilania
na świecie

Multicharge zapewnia rekordową prędkość ładowania na poziomie 6500 W. Aby taką moc osiągnąć, można wybrać jedną z opisanych poniżej metod ładowania.

Pełne naładowanie w 1,9 godziny

Nie tylko szybkość, ale także bezpieczeństwo jest gwarantowane przez technologię ładowania X-Stream firmy EcoFlow. Pełne ładowanie DELTA Pro ze standardowego gniazdka ściennego trwa 1,9 godziny. System zarządzania akumulatorem podczas tego procesu zapewnia bezpieczeństwo.

Akumulator doładujesz na tysiącach stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Możesz też odnowić energię Delty Max tradycyjnie, podłączając stację do gniazda zasilania AC. Jeśli chcesz odnowić energię urządzenia jeszcze szybciej, podłącz dodatkowy akumulator Delta Max i zyskaj w pełni naładowany akumulator w około 60 minut.

Ładuj za pomocą paneli słonecznych

Postaw na odnawialne źródło energii słonecznej ładując akumulator o mocy 1600 W. Pakiet produktów solarnych EcoFlow oferuje źródło energii odnawialnej, który zapewnia utrzymanie zasilania. DELTA Pro naładuje się w ciągu zaledwie 2,8 - 5,6 godziny za pomocą energii słonecznej. Urządzenie jest kompatybilne z 90% paneli słonecznych innych firm ze złączami MC4 dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 11 V do 150 V. Inteligentny system śledzenia punktu maksymalnego mocy (MPPT) automatycznie dostosuje się do każdej pogody i maksymalizuje generowanie energii słonecznej o każdej porze dnia

Awaryjne zasilanie zapasowe

Inteligentny generator EcoFlow

Inteligentny generator EcoFlow integruje się z ekosystemem DELTA Pro i służy jako opcja awaryjna. Gdy poziom naładowania urządzenia jest niski, inteligentny generator EcoFlow uruchamia się automatycznie i ładuje go. Po osiągnięciu pełnego naładowania silnik się zatrzymuje. W porównaniu z tradycyjnym generatorem gazowym inteligentny generator EcoFlow zapewnia szybsze ładowanie, większą wydajność i mniejsze straty energii.

zasilanie w terenie

Wytrzymałość na lata

DELTA Pro jest wyposażona w nowy akumulator LFP o 6500 cyklach, co przekłada się na to, że urządzenie można używać przez wiele lat, zanim jego pierwotna pojemność osiągnie 50%. Analiza oraz regulacja prądu, napięcia i temperatury w czasie rzeczywistym są możliwe dzięki systemowi zarządzania akumulatorem EcoFlow. Za sprawą tego mechanizmu akumulator domowy DELTA Pro jest niezmiernie bezpieczny i wydajny.

Różne sposoby monitorowania i sterowania

Pilot zdalnego sterowania

Dzięki pilotowi zdalnego sterowania możesz kontrolować urządzenie. Przy pomocy pilota możesz również odblokować wiele możliwości dostosowywania, używając aplikacji EcoFlow. Dostępne w niej opcje to, między innymi, ustawienia silnika- w tym: poziomy ładowania i rozładowywania, prędkości ładowania prądem zmiennym czy sterowanie inteligentnym generatorem.

Pierwszy na świecie przenośny ekosystem ładowania

Urządzenie zapewni Ci zasilanie w czasie przerw w dostawach oraz niskie rachunki za prąd. Otrzymasz również możliwość dostosowywania energii przez całą dobę dzięki rozszerzalnemu ekosystemowi DELTA Pro. Osiągniesz to m.in. poprzez możliwość wyboru dodatkowych generatorów, trackerów słonecznych, paneli inteligentnego domu, inteligentnych akumulatorów i turbin wiatrowych. Od awaryjnego zasilania po zmniejszenie zależności do sieci energetycznej dzięki alternatywą ekologicznym, możesz dostosować DELTA Pro do swoich potrzeb.

Inteligentny panel Smart Home EcoFlow

Nowy panel EcoFlow jest podstawą ekosystemu baterii domowych tego modelu. Integruje on nawet dwie jednostki DELTA Pro z 10 obwodami domowymi. Każda stacja zasilania DELTA Pro może być połączona z dodatkowymi akumulatorami, panelami słonecznymi lub inteligentnymi agregatami prądotwórczymi, zapewniając nieprzerwane zasilanie podczas przerw w dostawie prądu, inteligentne zarządzanie energią dla najważniejszych odbiorników oraz niższe rachunki za energię.

Nieustające podtrzymywanie zasilania domu

DELTA Pro i inteligentny panel domowy mogą podtrzymywać zasilanie gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu, dzięki szybkiemu czasowi przełączania, który wynosi 20 ms. Możesz być na bieżąco, wybierać i modyfikować priorytety urządzeń za sprawą aplikacji EcoFlow.

Z nim wakacje w kamperze będą łatwiejsze

DELTA Pro Daje Ci możliwość użytkowania swoich urządzeń niezależnie od tego gdzie jesteś. Produkt, dzięki wbudowanym kółkom i wysuwającemu się uchwytowi, przypomina walizkę. Ułatwia to znacznie transport urządzenia. Akumulator jest wyposażony w panele słoneczne, dedykowany port Andersona 30A i gniazdo prądu zmiennego, co sprawia, że urządzenie jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie zasilania podczas wypraw kamperem.

Zasilanie w pracy

Akumulator, poza awaryjnym zasilaniem domowym i zasilaniem pozasieciowym dobrze sprawdzi się jako źródło zasilania dla każdego rodzaju pracy zawodowej. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz- w domu czy na zewnątrz, DELTA Pro pomoże Ci wykonać każdą pracę, od majsterkowania po profesjonalne projekty.

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE

Red Dot Award: Product Design 2022

Ekosystem EcoFlow DELTA Pro został wyróżniony w plebiscycie Red Dot Design Award 2022. Przenośna stacja zasilania Delta Pro wraz z panelami słonecznymi oraz akcesoriami uzupełniającymi zwróciła uwagę jury, zdobywając uznanie i tytuł zwycięzcy w kategorii Product Design. Nagroda potwierdziła kierunek zrównoważonego rozwoju marki, którym jest przyszłość energii odnawialnej – minimalizującej ślad węglowy.

W zestawie

EcoFlow Delta PRO, Adapter dla agregatu prądotwórczego, Kabel ładowania do paneli fotowoltaicznych, Kabel ładowania AC, Kabel ładowania do zapalniczki samochodowej, Osłona uchwytu, Kabel DC5521 do DC5525, Instrukcja obsługi.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Wymiary

63,5 x 28,4 x 42cm

Waga

45 kg

Kolor

Czarny

Materiał

Stop aluminium + plastik

Pojemność

3600 Wh

Wyjście AC (x4)

3600 W łącznie (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 7200 W)

Maks. moc urządzeń obsługiwana przez X-Boost

4500 W

Wyjście USB-A (x2)

5 V, 2,4 A, 12 W maks.

Port szybkiego ładowania USB-A (x2)

5 V, 2,4 A / 9 V, 2 A / 12 V, 1,5 A, 18 W maks.

Wejście ładowarki samochodowej

Obsługuje akumulatory 12 / 24 V, domyślnie 8 A

Wyjście USB-C (x2)

Wyjście zasilania samochodu

5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 5 A, 100 W maks.

12,6 V, 10 A, 126 W maks.

DC5521 (x2)

12,6 V, 3 A

Wejście ładowania słonecznego

1600 W maks., 11-150 Vdc, 15 A

Port Andersona

12,6 V, 30 A​

Wejście ładowania AC

230 V - 12,5 A, 2900 W

Akumulator

LFP

Żywotność

3500 cykli do 80%+ pojemności

Okres przechowywania

Ok. 1 rok

Wsparcie