Oficjalny dystrybutor EcoFlow

EcoFlow
nowy standard na rynku stacji zasilania

Poznaj EcoFlow - zapewnimy Ci niezawodne i ekologiczne źródło energii elektrycznej, gdziekolwiek jesteś.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Krótka historia marki EcoFlow

Marka EcoFlow została założona w 2017 roku. Jej twórcy zajmowali się wcześniej opracowaniem idealnej, lekkiej, mocnej i wytrzymałej baterii do dronów. Korzystając z tego doświadczenia, postanowili stworzyć przenośną, niezawodną stację zasilania, która umożliwiłaby komfortowe życie “poza siecią” i mogłaby stanowić stabilne źródło prądu na dworze oraz w wypadku awarii. Misją EcoFlow stało się dostarczanie wszystkim ludziom czystej, przyjaznej środowisku energii elektrycznej, w efekcie czego możliwe byłoby wyrównanie różnic i podniesienie standardu życia w miejscach, gdzie jej okresowe braki przyczyniają się do powstawania problemów ekonomicznych. Celem EcoFlow jest również zrewolucjonizowanie przemysłu poprzez szerokie wykorzystanie energii słonecznej – dostępnej niemal wszędzie, a zarazem niedrogiej. Udało się to osiągnąć dzięki wyprodukowaniu nowatorskich, innowacyjnych generatorów solarnych. EcoFlow DELTA to prawdziwa perła w przemyśle energii słonecznej. Jej imponujący sukces w kampanii na KickStarterze, która zebrała ponad 2,5 miliona dolarów od 2662 wspierających, sprawia, że bez cienia wątpliwości można uznać ją za przełomową w sektorze stacji zasilania.

60% naszych klientów używa produktów EcoFlow w celach rekreacyjnych.

Camping i outdoor
Caravaning
Imprezy
Podróże

57% naszych klientów używa produktów EcoFlow w sytuacjach nagłych wypadków.

Awaryjne zasilanie
Sprzęt medyczny

30% naszych klientów używa produktów EcoFlow do profesjonalnych zastosowań.

Film/Fotografia
Drony
Organizacja wydarzeń
Podróże biznesowe

REWOLUCJA

Nowy standard dla mobilnych stacji zasilania

Naszym celem jest stanie się wiodącą marką w przemyśle mobilnej energii słonecznej. Staramy się to osiągnąć poprzez stałe udoskonalanie technologii w naszych bateriach, jak również ciągłe poszerzanie naszej oferty. Gwarantujemy Ci najlepszej jakości, najbardziej wytrzymałe i najciekawsze produkty – od miniładowarek po generatory solarne, od paneli fotowoltaicznych po opatentowane akcesoria. Wyposażamy nasze produkty w jedyne w swoim rodzaju baterie wyróżniające się nowoczesnymi technologiami i unikalnymi, dającymi znakomite efekty możliwościami ładowania. Dzięki temu przeganiamy naszą konkurencję w błyskawicznym tempie.

Potężna moc

EcoFlow zapewnia Ci najlepsze działanie. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą wydajnością, najkrótszym czasem ładowania i największą wytrzymałością baterii.

Szybkie ładowanie

Adaptując technologię Power Delivery oraz Qualcomm 3.0, możemy zagwarantować, że nasze stacje zasilania naładują Twoje urządzenia 1,5x szybciej niż zwykła ładowarka, której używasz na co dzień.

Lekkie jak piórko

Byli inżynierowie baterii do dronów rozumieją znaczenie wagi. Opracowany przez nas, pierwszy na rynku stosunek wagi do pojemności umożliwia złożenie ogromnych, przemysłowych ilości energii w rękach każdego naszego klienta.

Plug & Play

EcoFlow jest dla każdego - od dzieci po seniorów. Wystarczy tylko nacisnąć jeden przycisk, aby zyskać dodatkowe źródło prądu.

Delta 1300 EcoFlow

EcoFlow zapewnia kompleksowe rozwiązania wszystkich problemów związanych z zapotrzebowaniem na prąd poza domem. Nasza największa gwiazda - EcoFlow DELTA - jest przełomem w przemyśle energii słonecznej. Jej niezwykła wydajność, poręczność oraz fakt, że jest finansowo dostępna niemal dla każdego, sprawiają, że zebrała spore grono wiernych użytkowników. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć do niej jakiekolwiek urządzenie, które chcesz zasilić - nieważne, czy będzie to lodówka, laptop, czy może dron. Delta zajmie się resztą za Ciebie. Co więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba, może nawet umożliwić Twojemu samochodowi elektrycznemu przejechanie dodatkowych kilometrów.

W TROSCE O środowisko

Odnawialna energia słoneczna

W EcoFlow możliwość wykorzystania energii solarnej jest integralna dla każdej przenośnej stacji zasilania. Wykorzystaj moc słońca, aby z powodzeniem wyjść poza sieć, wszędzie mieć dostęp do prądu i cieszyć się niezależnością. Każda ładowarka solarna, od 21 W do 100 W, jest nie tylko wydajna, ale też lekka jak piórko, przenośna i działająca na zasadzie plug & play. Oferujemy najbardziej efektywne pakiety energetyczne na rynku - każdy z ich elementów jest dostępny w tym samym miejscu.

Wszechstronne w użyciu

W domu, ogrodzie, w terenie - zawsze gotowe do pracy

żeglarstwo

caravaning

camping i outdoor

dom i ogród

imprezy plenerowe

zasilanie elektroniki

sesje plenerowe

zasilanie awaryjne

sprzęt medyczny