EcoFlow na targach ENEX 2024

26
.
01
.
2024
Aktualności
Akcja

Już wkrótce odbędzie się 26. edycja targów ENEX Kielce. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energetyki – cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających i wystawców z Polski i zagranicy. W tym roku my również tam będziemy – zaprezentujemy nasze najnowsze produkty, takie jak systemy PowerOcean i PowerOcean DC Fit. Targi odbędą się w dniach 7-8 lutego – mamy nadzieję, że się z Wami zobaczymy!

Czym są targi ENEX?

Targi ENEX to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży energetyki. Stanowią idealną okazję do sprawdzenia najnowszych rozwiązań z obszaru energii odnawialnej, nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń. Co roku cieszą się dużą popularnością – poprzednia edycja przyciągnęła 323 firmy z 15 krajów i około 19,6 tysięcy odwiedzających.

Podczas targów organizowane są nie tylko wystawy, ale też konferencje, fora i spotkania branżowe, co pozwala na zdobycie cennej wiedzy i poznanie najnowszych trendów w branży. Wszystko to sprawia, że jest to jedno z najbardziej kluczowych wydarzeń dla entuzjastów energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE.

Gdzie i kiedy odbędą się targi?

Tegoroczna edycja targów ENEX odbędzie się w dniach 7-8 lutego. Stoiska będą otwarte w godzinach 9:00-17:00.

Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum targowo-wystawienniczym Targi Kielce SA – dokładny adres znajdziesz poniżej.

Targi Kielce SA

ul. Zakładowa 1

25-672 Kielce

Odwiedź stoisko EcoFlow na targach ENEX

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi urządzeniami i chcecie porozmawiać o ich możliwościach, targi ENEX mogą być doskonałą okazją – EcoFlow bierze w nich udział jako wystawca. Będziemy na Was czekać przy stanowisku D-7, gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze produkty.

Co będzie można zobaczyć? Pokażemy na przykład nasze nowe rozwiązanie PowerOcean. Ten modułowy, 3-fazowy system zasilania pozwala na magazynowanie energii elektrycznej w akumulatorach i oferuje wiele możliwości rozbudowy. Jest przy tym bardzo prosty w instalacji. Jego głównym zadaniem jest pomoc użytkownikom w osiągnięciu pełnej niezależności energetycznej. Podczas targów zaprezentujemy też system PowerOcean DC Fit, który umożliwia podłączenie akumulatora magazynującego energię bezpośrednio do istniejącej instalacji fotowoltaicznej – bez konieczności użycia dodatkowego falownika.

Oprócz tego odwiedzający nasze stanowisko będą mogli zobaczyć między innymi najnowsze rozwiązanie EcoFlow PowerPulse, które pozwala na ładowanie pojazdów elektrycznych za pomocą energii słonecznej. Więcej informacji na temat uczestnictwa EcoFlow w targach ENEX 2024 znajdziesz tutaj.

Spotkaj się z nami na targach

Tegoroczna edycja targów ENEX zapowiada się naprawdę obiecująco. To doskonała okazja do poznania najnowszych produktów w branży energetyki i wymiany informacji. Tego nie można przegapić – do zobaczenia w Kielcach!

DELTA 2 Max

Wyjście AC łącznie 2400W

RIVER 2 Max

Waga 6kg

Wyjście AC 500W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.