Kolejny webinar z Jacakami – czekamy na Wasze pytania!

11
.
12
.
2023
Aktualności
Akcja

Już wkrótce odbędzie się nasz kolejny webinar. Znów poprowadzą go Jacaki, ale tym razem będzie on poświęcony zastosowaniu przenośnych stacji zasilania podczas podróży. Masz jakieś pytanie dotyczące tego tematu? Możesz zadać je na naszej grupie na Facebooku! Nie czekaj – masz na to czas tylko do 14 grudnia.

Zadaj pytanie Jacakom

Zastanawiasz się, jak wykorzystać stację zasilania podczas podróży? A może planujesz zakup takiego urządzenia, ale nie wiesz, na jakie parametry zwracać uwagę i jak wybrać odpowiedni model? Teraz masz doskonałą okazję, aby dowiedzieć się tych i wielu innych rzeczy! Powoli przygotowujemy się do kolejnego webinaru, którego głównym tematem będzie właśnie zastosowanie stacji zasilania w trakcie wyjazdów. Naszymi prowadzącymi ponownie będą Jacaki, popularni internetowi twórcy, którzy prowadzą między innymi kanał podróżniczy na YouTube.

Tak jak poprzednio, członkowie naszej grupy na Facebooku mają możliwość zadawania pytań w komentarzach pod postem dotyczącym webinaru. Jeśli więc nurtuje Cię jakaś kwestia, nie zapomnij o tym napisać. To idealny moment, aby rozwiać swoje wątpliwości i zyskać wiele cennych wskazówek! Na pytania czekamy do 14 grudnia – daj nam znać, co Cię interesuje. Do zobaczenia na webinarze!

DELTA 2

Waga 12kg

Wyjścia łącznie 1800W

RIVER 2 Max

Waga 6kg

Wyjście AC 500W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.