Webinar o systemie PowerStream: widzimy się już 29.06!

29
.
06
.
2023
Wydarzenia
Fotowoltaika balkonowa
Akcja

Ruszamy z cyklem webinarów o produktach EcoFlow – będzie to doskonała okazja, aby lepiej poznać nasze urządzenia, odkryć ich możliwości i dowiedzieć się, jak z nich efektywnie korzystać. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 29.06.2023 o godzinie 13:00 i będzie poświęcone systemowi PowerStream. Mamy nadzieję, że się zobaczymy!

Jakie zagadnienia poruszymy podczas webinaru?

Podczas naszego pierwszego webinaru porozmawiamy o jednym z najnowszych produktów EcoFlow, czyli o PowerStream. Ten fotowoltaiczny system balkonowy oferuje mnóstwo ciekawych możliwości – podpowiemy jak je wykorzystać! Nasi eksperci omówią też dostępne akcesoria i pokażą, jak montować wybrane elementy. Wspólnie przejdziemy również przez konfigurację aplikacji i przedstawimy najważniejsze zalety całego rozwiązania. Jeśli chcesz zastosować PowerStream w swoim domu lub zastanawiasz się, czy będzie to odpowiednia opcja dla Ciebie, dołącz do naszego spotkania – postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości!

Webinar odbędzie się w portalu YouTube.

Fotowoltaika balkonowa

Przenośny panel fotowoltaiczny 400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.