Doładuj swoją jesienną przygodę!

14
.
09
.
2023
Wydarzenia
Akcja

Przydałaby Ci się przenośna stacja zasilania? A może rozważasz zakup paneli fotowoltaicznych? To może być idealna okazja! Ruszamy z wielką jesienną obniżką EcoFlow. Dodatkowa niespodzianka czeka na członków naszej grupy na Facebooku. Promocja potrwa od 15.09.2023 do 15.10.2023 – dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jakie produkty obejmuje obniżka?

W okazyjnych cenach będzie można kupić wiele urządzeń EcoFlow. Promocja obejmuje między innymi kilka modeli stacji zasilania, w tym:

Dostępne będą także dodatkowe akumulatory do DELTY Max i DELTY Pro. Obniżamy również ceny agregatu EcoFlow Smart Generator Dual Fuel oraz niektórych paneli fotowoltaicznych.

Zaopatrz się w niezawodne źródło zasilania na jesień

Jesień to czas, gdy turystyka wciąż kwitnie – nadal wyjeżdżamy na urlopy, planujemy wypady na biwaki, podróże kamperami i nie tylko. Nic dziwnego – kolorowe liście sprawiają, że jesienne krajobrazy są naprawdę zachwycające, a i pogoda bardzo często dopisuje. Warto jednak zaopatrzyć się niezawodne źródło energii elektrycznej, aby w niemal każdej sytuacji mieć wygodny dostęp do prądu. Przenośna stacja zasilania EcoFlow może być doskonałą odpowiedzią na takie potrzeby!

Jesienią często też przygotowujemy nasze domy na zimę. Warto rozważyć inwestycję w zasilanie awaryjne, aby cieszyć się bezproblemowym dostępem do energii elektrycznej niezależnie od okoliczności. Większa stacja, dodatkowy akumulator czy agregat prądotwórczy – wszystko to może okazać się nieocenione, gdy nagle zabraknie prądu.

Kupując produkty EcoFlow w promocyjnej cenie, nie tylko zyskujesz spokój ducha, ale też oszczędzasz pieniądze!

Skorzystaj z obniżki

Jeśli planujesz zakup stacji zasilania lub paneli fotowoltaicznych, nasza jesienna promocja będzie idealną okazją, aby to zrobić. Produkty w obniżonych cenach będą dostępne w oficjalnym sklepie EcoFlow, a także w popularnych sieciach takich jak Media Expert, x-kom czy RTV Euro AGD. Nie zapomnij też dołączyć do naszej grupy na Facebooku i nie przegap niespodzianki, którą dla Ciebie szykujemy! Wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie, skorzystaj z promocji i doładuj się na jesień.

Sztywny panel fotowoltaiczny 400W

DELTA Pro

Waga 45kg

Wyjścia AC łącznie 3600W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.