Świąteczna obniżka cen

28
.
11
.
2023
Aktualności
Fotowoltaika balkonowa
Inteligentne urządzenia
Zasilanie awaryjne

Rozświetl święta swoim bliskim z energią EcoFlow! W tym szczególnym czasie, kiedy wspólne chwile nabierają wyjątkowego znaczenia, pragniemy ułatwić Wam wybór praktycznych prezentów, które wywołają uśmiech na twarzach Waszych bliskich.

Prawie 30 dni promocji

Od 28 listopada do 25 grudnia możesz skorzystać ze świątecznych okazji i zakupić nasze najpopularniejsze produkty, takie jak stacje zasilania RIVER 2 oraz DELTA 2 czy też panele fotowoltaiczne w rewelacyjnych cenach. To doskonały moment, aby przygotować się na awarie prądu i upewnić się, że chwile z bliskimi nie zostaną zakłócone.

Dodatkowa niespodzianka 

Członkowie oficjalnej grupy EcoFlow na Facebooku mają możliwość otrzymania darmowej lampki. Wystarczy wysłać wiadomość prywatną, aby uzyskać kod promocyjny, który upoważnia do odbioru upominku przy zakupie promocyjnych produktów. Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi oferty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty, aby zapewnić sobie i bliskim niezawodne źródło energii podczas długich, zimowych wieczorów!

RIVER 2 Max

Waga 6kg

Wyjście AC 500W

Przenośny panel fotowoltaiczny 400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.