EcoFlow na Camper Caravan Show – zobacz, co się działo!

06
.
10
.
2023
Wydarzenia
Imprezy plenerowe
Off-grid i kamper

Na przełomie września i października odbyła się 8. edycja targów Camper & Caravan Show, czyli jednego z największych wydarzeń w branży caravaningu. Pojawiliśmy się tam z naszym pokazowym kamperem – odwiedziło nas mnóstwo osób zainteresowanych możliwościami urządzeń EcoFlow. Sprawdź, co jeszcze się działo!

Targi Camper & Caravan Show – co to takiego?

Międzynarodowe targi Camper & Caravan Show to jedna z największych imprez branżowych, podczas której spotykają się przedstawiciele czołowych firm, eksperci techniczni oraz entuzjaści caravaningu. Co roku jest to fantastyczna okazja do nawiązania relacji biznesowych, poznania najnowszych technologii w branży, a także wymiany wiedzy i doświadczeń. To chyba oczywiste, że nie mogło nas tam zabraknąć!

Camper & Caravan Show 2023 – co się działo?

Tegoroczna, ósma już edycja Camper & Caravan Show odbyła się w dniach 29.09-01.10 i cieszyła się ogromną popularnością. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 27 tysięcy odwiedzających z Polski i ponad 1300 odwiedzających z zagranicy. Podczas imprezy można było sprawdzić najnowsze trendy branżowe, zobaczyć nowoczesny sprzęt, porozmawiać z ekspertami, a nawet wziąć udział w koncercie. Targi były też połączone z Festiwalem Podróżników i zlotem kamperów. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – nikt nie mógł narzekać na nudę.

EcoFlow na Camper & Caravan Show 2023

Stanowisko EcoFlow na targach Camper & Caravan Show cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas mnóstwo uczestników, którzy chcieli obejrzeć nasze produkty i porozmawiać o ich możliwościach. Spotkaliśmy też influencerów i naszych partnerów biznesowych.

Co przygotowaliśmy dla uczestników wydarzenia? Na targi zabraliśmy naszego pokazowego kampera, co pozwoliło nam zaprezentować możliwości systemu Power Kits. Mieliśmy też ze sobą przenośne stacje zasilania EcoFlow, które dostarczały energię ekspresowi do kawy i maszynce do popcornu, mogliśmy więc zaproponować zainteresowanym mały poczęstunek. Podczas imprezy pokazywaliśmy także nasze inteligentne urządzenia (w tym kosiarkę Blade i klimatyzator Wave 2), panele fotowoltaiczne i zestawy. Na odwiedzających czekały też niespodzianki.

Udział w międzynarodowych targach Camper & Caravan Show 2023 był niezapomnianą przygodą i fantastycznym doświadczeniem. Cieszymy się, że tak licznie nas odwiedziliście i mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się na kolejnych wydarzeniach!

Power Kits HUB + przewody + panel dystrybucyjny + smart kontroler

DELTA Max

Waga 22kg

Wyjścia AC łącznie 2400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.