Jak zwiększyć pojemność stacji zasilania EcoFlow?

16
.
06
.
2023
Aktualności
Zasilanie awaryjne
Wypoczynek
Off-grid i kamper
Akcesoria

Masz stację zasilania EcoFlow i zastanawiasz się, jak zwiększyć jej możliwości? Nic prostszego – wystarczy skorzystać z dodatkowego akumulatora! Za jego pomocą możesz rozszerzyć pojemność swojego urządzenia i zasilać wybrane sprzęty przez jeszcze dłuższy czas. Czy warto zainteresować się takim rozwiązaniem? I jakie są dostępne opcje? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Czy mogę ulepszyć swoją stację zasilania?

Oczywiście, że tak! Większość urządzeń z serii DELTA wyróżnia się rozszerzalną pojemnością. Jeśli masz wrażenie, że przydałoby Ci się więcej energii do zasilania Twoich sprzętów, nie musisz od razu kupować nowej stacji – wystarczy, że zainwestujesz w dodatkowy akumulator.

Dodatkowy akumulator – czyli co?

Dodatkowy akumulator pozwoli Ci w prosty sposób zwiększyć pojemność wybranej stacji EcoFlow. Musisz tylko podłączyć go za pomocą odpowiedniego kabla. Zasilanie lodówki podczas awarii prądu, gotowanie na biwaku czy wakacje w domku letniskowym poza siecią energetyczną – takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w tych i wielu innych sytuacjach.

Jakie stacje zasilania można ulepszyć?

Obecnie w sprzedaży dostępnych jest kilka modeli stacji zasilania, których pojemność można rozszerzyć. Dla każdego z nich przewidziany jest unikalny kompatybilny akumulator. Jakie rozwiązania mamy do dyspozycji?

DELTA 2 + DELTA 2 Smart Extra Battery

Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 cechuje się pojemnością 1024 Wh, którą można rozszerzyć do 2048 Wh za pomocą akumulatora DELTA 2 Smart Extra Battery.

Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Wybierasz się na wycieczkę pod namiot i nie chcesz zabierać ze sobą zbyt wielu bagaży? Spakuj samą DELTĘ 2! Planujesz dłuższy wyjazd na camping lub chcesz przygotować się na awarię prądu? Skorzystaj ze stacji z podłączonym akumulatorem i zasilaj swoje urządzenia tak długo, jak będzie to potrzebne.

DELTA Max + DELTA Max Smart Extra Battery

Pojemność DELTY Max wynosi 2 kWh. Możesz rozszerzyć ją za pomocą jednego lub nawet dwóch akumulatorów DELTA Max Smart Extra Battery do odpowiednio 4 kWh lub 6 kWh. Zyskaj jeszcze więcej energii elektrycznej i miej pewność, że Twoje urządzenia nie odmówią Ci posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie!

DELTA Pro + DELTA Pro Smart Extra Battery

Pojemność DELTY Pro sama w sobie jest dość imponująca – wynosi aż 3,6 kWh. Istnieje jednak możliwość rozszerzenia jej za pomocą maksymalnie dwóch dodatkowych akumulatorów DELTA Pro Smart Extra Battery do nawet 10,8 kWh. To wystarczająco dużo, aby zapewnić sobie zasilanie w domku letniskowym lub zadbać o nieprzerwane działanie najważniejszych urządzeń podczas awarii prądu.

Zależy Ci na jeszcze większych możliwościach? Połącz ze sobą dwie DELTY Pro i aż cztery dodatkowe akumulatory, aby uzyskać łączną pojemność 21,6 kWh i moc 7200 W!

Porównanie akumulatorów do stacji zasilania EcoFlow

Sporo tego, prawda? Aby ułatwić Ci odnalezienie się w tym gąszczu informacji, przygotowaliśmy dla Ciebie tabelę z porównaniem akumulatorów do poszczególnych stacji. Mamy nadzieję, że znajdziesz w niej to, co Cię interesuje!

Delta 2

Dodatkowy akumulator

DELTA 2 Smart Extra Battery

Pojemność dodatkowego akumulatora

1024 Wh

Maksymalna liczba dodatkowych akumulatorów

1

Delta Max

Dodatkowy akumulator

DELTA Max Smart Extra Battery

Pojemność dodatkowego akumulatora

2016 Wh

Maksymalna liczba dodatkowych akumulatorów

2

Delta Pro

Dodatkowy akumulator

DELTA Pro Smart Extra Battery

Pojemność dodatkowego akumulatora

3600 Wh

Maksymalna liczba dodatkowych akumulatorów

2

Czy warto korzystać z dodatkowych akumulatorów?

Zdecydowanie tak! Jeśli chcesz w prosty sposób ulepszyć swoją stację zasilania, dodatkowy akumulator będzie doskonałym wyborem. Do zalet takiego rozwiązania należą:

  • Prosty montaż – wystarczy podłączyć akumulator za pomocą odpowiedniego kabla.
  • Niższy koszt – dodatkowy akumulator kosztuje mniej niż nowa stacja zasilania.
  • Oszczędność – możesz na przykład pozyskiwać energię elektryczną za pomocą paneli fotowoltaicznych, a następnie magazynować jej nadwyżki w stacji zasilania oraz w akumulatorach do późniejszego wykorzystania. To doskonały sposób na oszczędzanie prądu i płacenie niższych rachunków!
  • Efektywność – podłączając dodatkowy akumulator, możesz podwoić lub nawet potroić pojemność swojej stacji, a co za tym idzie zasilać wybrane urządzenia przez znacznie dłuższy czas. To oznacza, że jeśli nastąpi awaria, będziesz na nią przygotowany!
  • Większa niezależność od sieci energetycznej – dodatkowy akumulator pozwoli Ci magazynować więcej energii elektrycznej, dzięki czemu nie musisz całkowicie polegać na sieci.

Zasilaj wybrane urządzenia tak długo, jak potrzebujesz

Stacje zasilania EcoFlow wyróżniają się dużymi pojemnościami, możesz jednak zwiększyć ich możliwości za pomocą dedykowanych akumulatorów. Wyprawa pod namiot, kilkudniowa wycieczka kamperem czy nagła przerwa w dostawie prądu – teraz bez problemu zapewnisz swoim urządzeniom stały dostęp do energii elektrycznej w niemal każdej sytuacji.

DELTA Pro

Waga 45kg

Wyjścia AC łącznie 3600W

DELTA 2

Waga 12kg

Wyjścia łącznie 1800W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.