Nie przegap naszego webinaru – widzimy się 23 listopada!

17
.
11
.
2023
Aktualności
Akcja
Zasilanie awaryjne

Dowiedz się, jak radzić sobie z blackoutem, i odkryj możliwości stacji zasilania EcoFlow DELTA Pro i DELTA Max. Już 23 listopada odbędzie się nasz kolejny webinar, który będzie poświęcony właśnie tym zagadnieniom. Poprowadzą go Jacaki – znani internetowi twórcy. Nie może Cię z nami zabraknąć!

Listopadowy webinar z Jacakami – co na Ciebie czeka?

Podczas naszego listopadowego webinaru Jacaki opowiedzą o problemie blackoutu i podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie w takich sytuacjach. Zaprezentują też możliwości naszych stacji zasilania i podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać je podczas awarii. Nasi goście będą również odpowiadać na Wasze pytania, które zadawaliście na polskiej grupie użytkowników EcoFlow na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o stacjach zasilania EcoFlow lub zastanawiasz się, jak najlepiej przygotować się na ewentualną przerwę w dostawie prądu, nasz webinar jest dla Ciebie. Bądź z nami 23 listopada i uzyskaj mnóstwo cennych informacji! Dołącz też do wydarzenia na Facebooku.

DELTA 2

Waga 12kg

Wyjścia łącznie 1800W

DELTA Pro

Waga 45kg

Wyjścia AC łącznie 3600W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.