Jeszcze większy komfort na glampingu z EcoFlow Wave 2

16
.
08
.
2023
Zastosowania
Wave 2
Wypoczynek

W ostatnim czasie glamping zyskuje coraz większą popularność. To idealna opcja dla osób, które lubią spędzać czas na łonie natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu i odrobiny luksusu. Niewielkie domki czy dobrze wyposażone namioty z wygodnymi łóżkami i dostępem do bieżącej wody przyciągają turystów, którzy chcą wypocząć, obcując z dziką przyrodą. Problematyczne bywa jednak utrzymanie optymalnej temperatury w takim miejscu – upały za dnia i spadki temperatury w nocy mogą dawać się we znaki. Jak sobie z tym radzić? Doskonałym rozwiązaniem będzie przenośny klimatyzator EcoFlow Wave 2.

Co to jest glamping?

Słowo glamping pochodzi od wyrażenia “glamourous camping”, co oznacza, że mamy tu do czynienia ze swego rodzaju luksusowym campingiem. Taka forma wypoczynku łączy w sobie spędzanie czasu na łonie natury i wymarzony komfort. Do dyspozycji mamy różne formy zakwaterowania – od przestronnych namiotów, przez stylowe, przytulne domki, aż po doskonale wyposażone przyczepy kempingowe. Tego typu obiekty są zazwyczaj zlokalizowane w malowniczych miejscach – w górach, w lasach czy nad morzem.

Komfort cieplny na glampingu

Z wakacyjnym wypoczynkiem na łonie natury wiąże się pewien problem – zmienna temperatura. W ciągu dnia może być naprawdę gorąco, podczas gdy w nocy nierzadko robi się zimno. Co robić w takiej sytuacji?

Standardowe przenośne klimatyzatory nie wyglądają najlepiej – zazwyczaj nie pasują do stylowych aranżacji domków czy namiotów. Zajmują też dużo miejsca, ograniczając cenną przestrzeń. Podobne wady mają niektóre konwencjonalne rozwiązania w zakresie ogrzewania, na przykład koza lub gaz. Co więcej, instalacje elektryczne nie tylko szpecą ładne wnętrza lokacji, ale też stanowią potencjalne niebezpieczeństwo po sezonie.

Fantastyczną alternatywą dla takich rozwiązań będzie EcoFlow Wave 2. Ten przenośny klimatyzator oferuje nie tylko funkcję chłodzenia, ale też ogrzewania, a dzięki dużej wydajności i kompaktowej konstrukcji świetnie sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni. Ponadto urządzenie może działać całkowicie bezprzewodowo – wystarczy skorzystać z dedykowanego akumulatora.

Wave 2 – idealne rozwiązanie na glamping?

Co sprawia, że przenośny klimatyzator Wave 2 tak dobrze sprawdzi się na glampingu?

  • Funkcja chłodzenia i ogrzewania – w ciągu dnia Wave 2 pomoże nam przetrwać upały, a w nocy, jeśli temperatura spadnie, ogrzeje wnętrze domku czy namiotu. Doskonale sprawdzi się również zimą.
  • Brak konieczności odprowadzania wody – w trybie chłodzenia skropliny są po prostu wydmuchiwane w postaci pary wodnej.
  • Niewielka konstrukcja – w przeciwieństwie do konwencjonalnych klimatyzatorów, Wave 2 jest naprawdę niewielki. Nie będzie więc zajmował zbyt dużo cennej przestrzeni w domku, namiocie czy przyczepie kempingowej. Urządzenie jest też bardzo proste w transporcie.
  • Niebanalny design – Wave 2 wyróżnia się nowoczesnym, stylowym wzornictwem, dzięki czemu świetnie wpisze się w niemal każdą aranżację.
  • Bezprzewodowa praca – dodatkowy akumulator pozwala na bezprzewodowe działanie klimatyzatora i zapewnia czas pracy do 8 godzin. Jego ładowanie nie sprawia żadnego problemu i jest możliwe w niemal każdych warunkach – naładujemy go na przykład za pomocą gniazdka sieciowego, ładowarki samochodowej lub paneli fotowoltaicznych. Wave 2 jest też kompatybilny z przenośnymi stacjami zasilania.
  • Wygoda użytkowania – klimatyzator jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga skomplikowanej instalacji, dzięki czemu można bez przeszkód korzystać z niego w dowolnym miejscu.
  • Naturalne chłodziwo R290 – Wave 2 wykorzystuje naturalne, przyjazne dla środowiska chłodziwo R290. To doskonała opcja dla miłośników glampingu ceniących sobie ekologiczne rozwiązania.
  • Niski poziom głośności – poziom głośności klimatyzatora wynosi tylko około 44 dB (w trybie “sleep”). Można więc bez przeszkód korzystać z niego również w nocy. Nie będzie też przeszkadzać pozostałym turystom.

W trosce o optymalną temperaturę na glampingu

Jak widać, dbanie o odpowiednią temperaturę na glampingu wcale nie musi wiązać się z koniecznością korzystania z dużych, niepraktycznych klimatyzatorów czy pieców typu koza. Wystarczy jedno małe urządzenie! Wave 2 szybko ochłodzi lub ogrzeje wybraną przestrzeń, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Teraz wypoczynek na łonie natury może być jeszcze przyjemniejszy!

Przenośny klimatyzator Wave 2

Przenośny panel fotowoltaiczny 110W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.