Komfortowy wypoczynek na jachcie z inteligentnymi urządzeniami EcoFlow

30
.
08
.
2023
Zastosowania
Inteligentne urządzenia
Wypoczynek

Wakacje to czas, gdy wiele osób decyduje się na wypoczynek na jachcie. Letnie słońce, czysta woda i beztroski, odprężający rejs – czego chcieć więcej? No właśnie – takie wyprawy nie są wolne od pewnych problemów. Jednym z nich jest utrzymanie komfortowej temperatury, zwłaszcza jeśli nie mamy stałego dostępu do zasilania i nie chcemy nadmiernie obciążać akumulatorów. Odpowiednie przechowywanie napojów i żywności również nie jest takie proste. Jak sobie z tym radzić? Wystarczy zaopatrzyć się w inteligentne urządzenia EcoFlow, takie jak klimatyzator Wave 2 i lodówka Glacier!

Zadbaj o optymalną temperaturę

Rejs jachtem to niezapomniana przygoda, jednak w ciągu dnia letnie upały mogą dawać się we znaki. Natomiast w nocy temperatura często gwałtownie spada. Jest to nie tylko niekomfortowe, ale też sprzyjające chorobom – a nie chcemy przecież rozchorować się w trakcie naszej wymarzonej wyprawy.

Z pomocą przychodzi przenośny klimatyzator EcoFlow Wave 2. Umożliwia on zarówno chłodzenie, jak i ogrzewanie, dzięki czemu sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Wyróżnia go imponująca wydajność – wystarczy około 5 minut, aby ogrzał lub ochłodził przestrzeń o powierzchni 10 m2 nawet o 10°C. Urządzenie może też działać całkowicie bezprzewodowo – pozwala na to dedykowany akumulator. Nie musimy więc przejmować się brakiem stałego zasilania.

Czy Wave 2 sprawdzi się na jachcie?

Jeśli szukasz przenośnego klimatyzatora, który przyda Ci się na jachcie i nie tylko, Wave 2 będzie doskonałym wyborem. Tym, co wyróżnia urządzenie, jest między innymi:

 • Kompaktowa konstrukcja – wymiary klimatyzatora to jedynie około 50 x 30 x 30 cm, a jego waga wynosi około 14,5 kg. Dzięki temu urządzenie jest bardzo proste w transporcie. Nie zajmie też zbyt wiele cennej przestrzeni na jachcie.
 • Bezprzewodowe działanie – dostępny w oddzielnej sprzedaży akumulator pozwala na bezprzewodowe działanie klimatyzatora i gwarantuje czas pracy do 8 godzin. Możesz więc cieszyć się optymalną temperaturą, gdziekolwiek się znajdziesz – nawet z dala od sieci.
 • Kilka sposobów ładowania – akumulator do klimatyzatora można ładować na różne sposoby. Jeśli masz taką możliwość, po prostu podłącz go do gniazdka sieciowego. Naładujesz go również za pomocą paneli fotowoltaicznych – to idealne rozwiązanie na czas podróży. Możesz też skorzystać z gniazdka samochodowego lub przenośnej stacji zasilania.
 • Niski poziom głośności – nie obawiaj się, że uciążliwy hałas zepsuje Ci wypoczynek na łonie natury. Wave 2 pracuje bardzo cicho – jego poziom głośności to tylko około 44 dB (w trybie Sleep).
 • Bezproblemowe użytkowanie – Wave 2 nie wymaga skomplikowanej instalacji i jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki temu bez problemu wykorzystasz go na jachcie! Co więcej, w trybie chłodzenia nie jest konieczne odprowadzanie skroplin – będą one wydmuchiwane w postaci pary wodnej.
 • Różne zastosowania – dzięki funkcjom chłodzenia i ogrzewania, Wave 2 sprawdzi się w różnych warunkach. Pomoże przetrwać letnie upały, przyda się też w sytuacji, gdy temperatura nagle spadnie.

Jak się okazuje, zapewnienie sobie odpowiedniej temperatury na jachcie, wcale nie musi być trudne. Pozostaje jeszcze kwestia przechowywania żywności i napojów. Jak rozwiązać ten problem?

Przenośna lodówka EcoFlow Glacier – niezastąpiona na jachcie

Glacier to przenośna lodówko-zamrażarka z wbudowaną kostkarką. Wyróżnia się pojemnością 38 l, można też podzielić jej wnętrze na dwie komory działające niezależnie od siebie. Jej obsługę ułatwia dedykowana aplikacja. Lodówka Glacier również może działać bezprzewodowo – wystarczy dokupić dodatkowy akumulator.

Co wyróżnia lodówkę Glacier?

Przenośna lodówka Glacier rozwiązuje większość problemów związanych z przechowywaniem żywności na jachcie. Teraz można bez przeszkód napić się zimnego, orzeźwiającego napoju lub zjeść lody w letni, upalny dzień! Z EcoFlow wakacyjne rejsy staną się jeszcze przyjemniejsze. Do najważniejszych zalet lodówki należą:

 • Duża pojemność – pojemność lodówki wynosi aż 38 l, co oznacza, że można zmieścić w niej nawet 60 puszek napoju. Nie obawiaj się, że czegoś Ci zabraknie!
 • Dwie komory – wyjmowana przegroda pozwala podzielić urządzenie na dwie niezależne komory. Jedna z nich może pełnić funkcję lodówki, a druga zamrażarki. Obie umożliwiają chłodzenie i mrożenie w zakresie od 10°C do -25°C.
 • Wbudowana kostkarka do lodu – wydajny kompresor o mocy 120 W pozwala uzyskać około 18 kostek lodu w 12 minut. Możesz więc w każdej chwili napić się zimnego napoju – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.
 • Przenośna konstrukcja – dostępne w oddzielnej sprzedaży kółka i uchwyt umożliwiają wygodny transport lodówki – dzięki nim możesz przemieszczać ją jak walizkę. Co więcej, urządzenie jest na tyle niewielkie, że nie zajmie zbyt dużo miejsca na jachcie.
 • Bezprzewodowa praca – dodatkowy akumulator pozwala na bezprzewodową pracę lodówki Glacier nawet przez 24 godziny w trybie chłodzenia. Możesz ładować go na różne sposoby – na przykład za pomocą gniazdka, paneli fotowoltaicznych lub stacji zasilania. Nieważne, dokąd trafisz podczas swojej podróży – z EcoFlow jesteś przygotowany na każde okoliczności.
 • Port USB-C – Glacier ma wbudowany port USB, który zapewnia moc do 100 W i pozwala na ładowanie laptopów, smartfonów i nie tylko. Dzięki temu możesz wygodnie pracować, oglądać filmy czy edytować wykonane podczas rejsu zdjęcia. Nie musisz też się martwić, że stracisz możliwość kontaktu z bliskimi.
 • Dedykowana aplikacja – przyjazna użytkownikom aplikacja EcoFlow pozwala na wygodną, zdalną obsługę lodówki. Za jej pomocą możesz na przykład dostosować temperaturę w każdej komorze i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

Ciesz się większym komfortem podczas kolejnego rejsu

Planujesz podróż jachtem? Z EcoFlow nie musisz się zastanawiać, czy swobodnie korzystać z klimatyzacji, czy lepiej oszczędzać prąd na bardziej niezbędne potrzeby! Odpada też problem odpowiedniego przechowywania jedzenia i napojów. Urządzenia takie jak Wave 2 i Glacier doskonale sprawdzą się podczas rejsu. Przenośna konstrukcja, duża wydajność, bezprzewodowa praca, zaawansowane funkcje i możliwość ładowania za pomocą paneli fotowoltaicznych – to tylko niektóre powody, dla których warto rozważyć ich zakup. Wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie i ciesz się wymarzonym komfortem w trakcie kolejnej wyprawy!

Przenośny klimatyzator Wave 2

Przenośna lodówka Glacier

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.