Komfortowa praca w kontenerze biurowym? Z EcoFlow Wave 2 to możliwe!

08
.
08
.
2023
Zastosowania
Wave 2
Inteligentne urządzenia

Kontenery biurowe pozwalają na szybkie zorganizowanie zaplecza budowy, biura czy pomieszczeń kadrowych. Mają wiele zalet – ich budowa nie trwa długo i można korzystać z nich właściwie od razu po postawieniu w wybranym miejscu. Problematyczne bywa jednak zapewnienie w nich optymalnej temperatury – latem szybko się nagrzewają, a zimą wychładzają. Jak sobie z tym radzić? Proponujemy zastosowanie przenośnego klimatyzatora EcoFlow Wave 2.

Odpowiednia temperatura w konstrukcji kontenerowej

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w kontenerach biurowych może sprawiać pewne trudności. Zimą bywa w nich bardzo zimno, a latem duszno i gorąco. Standardowe rozwiązania, takie jak klimatyzacja typu split lub przenośny klimatyzator, nie zawsze się tu sprawdzą – konstrukcje kontenerowe to instalacje czasowe, w których często nie ma dostępu do prądu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kontenery biurowe zazwyczaj są niewielkie, konieczne jest zatem oszczędzanie cennej przestrzeni.

Jak więc rozwiązać problem utrzymania komfortowej temperatury? Z pomocą przychodzi przenośny klimatyzator EcoFlow Wave 2.

Co to jest Wave 2?

Wave 2 to pierwszy na świecie przenośny klimatyzator, który oferuje nie tylko funkcję chłodzenia, ale też ogrzewania. Wyróżnia się bardzo dużą wydajnością – może schłodzić lub ogrzać pomieszczenie o powierzchni 10 m2 o 10°C w ciągu około 5 minut. W sprzedaży dostępny jest również dodatkowy akumulator, który pozwala na całkowicie bezprzewodową pracę urządzenia.

Czy Wave 2 sprawdzi się w kontenerze biurowym?

Jak najbardziej! Wave 2 może być idealnym rozwiązaniem do konstrukcji kontenerowych. Przemawiają za tym takie czynniki jak:

  • Kompaktowa konstrukcja – w przeciwieństwie do standardowych przenośnych klimatyzatorów, Wave 2 jest naprawdę niewielki. Jego wymiary to zaledwie około 50 x 30 x 30 cm – nie zajmie więc zbyt dużo cennej przestrzeni w kontenerze.
  • Bezprzewodowa praca – dodatkowy akumulator umożliwia bezprzewodowe działanie klimatyzatora i zapewnia czas pracy do 8 godzin. Można też podłączyć urządzenie do przenośnej stacji zasilania. Dzięki temu odpada nam problem braku dostępu do prądu w kontenerze biurowym.
  • Uniwersalność – funkcja chłodzenia i ogrzewania sprawia, że Wave 2 może służyć nam przez cały rok. Zimą zapewni ciepło, a latem przyjemną ochłodę. Nie ma też problemu z jego przechowywaniem poza sezonem upałów.
  • Cicha praca – w trybie “sleep” poziom głośności Wave 2 wynosi tylko około 44 dB. Urządzenie nie będzie więc przeszkadzać w codziennej pracy.
  • Niezbędne akcesoria w zestawie – w skład zestawu wchodzą niezbędne akcesoria do klimatyzatora, na przykład kanały wentylacyjne, mocowanie wentylacyjne do okna i wietrznik. Nie trzeba więc kupować ich oddzielnie.
  • Brak konieczności odprowadzania skroplin – w odróżnieniu od większości przenośnych klimatyzatorów, Wave 2 nie wymaga ręcznego opróżniania pojemnika na skropliny – są one wydmuchiwane w postaci pary wodnej (w trybie chłodzenia).

Zadbaj o optymalną temperaturę w kontenerze biurowym

Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli Ci w prosty sposób zadbać o odpowiednią temperaturę w kontenerze biurowym, a przy tym nie zajmie zbyt wiele miejsca, przenośny klimatyzator Wave 2 może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Kompaktowy, wygodny w użytkowaniu, bezprzewodowy, uniwersalny i wydajny – to idealne rozwiązanie na cały rok.

Przenośny klimatyzator Wave 2

DELTA 2 Max

Wyjście AC łącznie 2400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.