Jak w praktyce działa fotowoltaika balkonowa?

25
.
10
.
2023
Zastosowania
Fotowoltaika balkonowa

Zobacz wyniki programu testerskiego systemu PowerStream!

PowerStream to innowacyjny system fotowoltaiki balkonowej, który nadaje się do różnych zastosowań — co udowodnili nasi testerzy. Bez obaw można zamontować go tak w mieszkaniach, jak i domach, zarówno na dużych, jak i małych balkonach.

Dzięki naszym testerom możesz przyjrzeć się mu bliżej - zobaczyć filmiki, które pokazują jego prace i poznać opinię zwykłych ludzi, którzy z niego korzystali. Wyniki testów pokazują w obiektywny sposób, jak w prawdziwym życiu  wygląda korzystanie z systemu PowerStream. Odwiedź naszą stronę i zobacz, jak na co dzień wygląda korzystanie z fotowoltaiki balkonowej!

Testy przeprowadziło 4 zwycięzców konkursu, który przeprowdziliśmy we wrzesniu: Piotr, Ireneusz, Jacek i Sebastian. Każdy z nich otrzymał zestaw PowerStream na własność.

Fotowoltaika balkonowa

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.