Konkurs z okazji otwarcia 100. sklepu Castoramy rozstrzygnięty!

06
.
12
.
2023
Aktualności
Akcja
Zasilanie awaryjne

W ostatnim czasie odbył się konkurs, który zorganizowaliśmy z okazji otwarcia 100. sklepu Castoramy w Polsce. Do wygrania była przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2. Dziękujemy Wam za liczne zgłoszenia – wybór najlepszego z nich był prawdziwym wyzwaniem, ale zwycięzca mógł być tylko jeden!

Na czym polegał konkurs?

Konkurs został zorganizowany we współpracy z Castoramą, która niedawno otwierała swój 100. sklep w Polsce. Miało to miejsce w Piasecznie, gdzie czekaliśmy na Was między 29 listopada a 1 grudnia. Dla zwycięzcy przewidzieliśmy atrakcyjną nagrodę – przenośną stację zasilania EcoFlow RIVER 2. Było więc o co walczyć!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło odwiedzić nasze stoisko i wypełnić krótki formularz. Zadaniem uczestników było wymyślenie oryginalnej odpowiedzi na pytanie, jak wykorzystają stację zasilania EcoFlow. Zgłoszeń było naprawdę dużo – dziękujemy Wam za tak liczny udział! Zwycięzca został ogłoszony w poście na naszym fanpage’u. Warto nas zaobserwować i dołączyć do naszej grupy na Facebooku – nie zwalniamy tempa i już wkrótce szykujemy dla Was nowe niespodzianki!

RIVER 2

Waga ok. 3,5kg

Wyjście AC 300W

Przenośny panel fotowoltaiczny 160W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.