Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Caravaningowych

25
.
09
.
2023
Wydarzenia
No items found.

Wielkimi krokami zbliża się już 8. edycja Camper & Caravan Show. Pojawimy się na niej z naszym kamperem! Zarezerwuj czas i spotkajmy się już od 29 września w Ptak Warsaw Expo.

Czym są Międzynarodowe Targi Caravaningowe?

Międzynarodowe Targi Caravaningowe, które odbędą się od 29 września do 1 października 2023 roku, to doskonałe miejsce dla entuzjastów kamperowego stylu życia! Odkryjesz tu najnowsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że Twoja podróż stanie się jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna. Zdobędziesz cenną wiedzę, która pozwoli Ci udoskonalić swój pojazd i sprawić, że każda wyprawa będzie niezapomnianym przeżyciem!

Ale to nie wszystko! Będziesz miał szansę uczestniczyć w inspirujących konferencjach, praktycznych warsztatach oraz interesujących kongresach. Odkryj tajniki branży od najlepszych! Ponadto, to doskonała okazja do nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych. 

Co najważniejsze — my też tam będziemy! Spotkaj się z nami, poznaj nasz kamper i dowiedz się, jakie mamy dla Ciebie niespodzianki.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie na targach? 

Z nami nie będziesz się nudzić podczas targów! Spotkasz nas z naszym kamperem, wyposażonym w zestaw Power Kits EcoFlow. Jest to modułowy system zasilania, który doskonale sprawdza się podczas podróży, jednak nie tylko. Za jego pomocą będziesz w stanie korzystać z ekspresu, oglądać ulubione seriale w TV czy ugotować pyszny obiad z Thermomixa. Jest to doskonały wybór dla miłośników caravaningu, który będzie można zobaczyć na żywo podczas targów! 

Jednak to nie koniec atrakcji, które będą na Ciebie czekać. Zabieramy ze sobą różne stacje zasilania EcoFlow w tym na przykład EcoFlow DELTA Max czy EcoFlow River 2. Będziesz mógł na żywo zobaczyć także panele solarne EcoFlow czy Smart Generator. Dzięki temu sam przekonasz się, jak wartościowymi i przemyślanymi są urządzeniami. Będzie to doskonały czas na zadawanie pytań, ponieważ nasi eksperci będą gotowi na rozwianie wszystkich Twoich wątpliwości. Przygotowaliśmy dla Ciebie także wiele niespodzianek. 

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej niezwykłej przygodzie! Międzynarodowe Targi Caravaningowe to wydarzenie, które pozwoli Ci spojrzeć na świat kamperów z zupełnie nowej perspektywy. Zespól EcoFlow spotkacie w hali F, stoisko F1.38. Do zobaczenia!

DELTA 2 Max

Wyjście AC łącznie 2400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.