Odwiedź nas na Solar Energy Expo!

09
.
01
.
2024
Aktualności
Akcja

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Solar Energy Expo – branżowych targów przemysłu odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze technologie w tej dziedzinie i wymienić się doświadczeniami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 stycznia w Nadarzynie. My również się na nim pojawimy – będziemy na Was czekać przy stoisku E4.22. Odwiedź nas i zobacz, co przygotowaliśmy!

Czym są targi Solar Energy Expo?

Solar Energy Expo to branżowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii. Są poświęcone przede wszystkim rozwojowi i nowym trendom w branży. Cieszą się dużą popularnością – w zeszłym roku odwiedziło je kilkanaście tysięcy gości z Polski i zagranicy. Wystawiają się na nich nie tylko producenci i dostawcy rozwiązań w zakresie pozyskiwania i magazynowania prądu, ale też między innymi organizacje badawcze i konsultanci energetyczni.

Targi Solar Energy Expo to idealna okazja, aby porozmawiać z ekspertami, wysłuchać interesujących wystąpień, wziąć udział w warsztatach i konferencjach, poznać trendy branżowe, sprawdzić nowości na rynku i zdobyć cenną wiedzę. Nie możesz tego przegapić!

Gdzie i kiedy odbędą się targi?

Nadchodząca edycja Solar Energy Expo odbędzie się w dniach 16-18 stycznia 2024 w centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Dokładny adres znajdziesz poniżej:

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62

05-830 Nadarzyn

Zajrzyj na nasze stoisko

Do Solar Energy Expo zostało już niewiele czasu – mamy nadzieję, że się tam z Wami spotkamy. Chętnie zaprezentujemy Wam nasze produkty, opowiemy o ich możliwościach i odpowiemy na Wasze pytania. Do zobaczenia na targach!

Power Kits HUB + przewody + panel dystrybucyjny + smart kontroler

Przenośny, dwustronny panel fotowoltaiczny 60W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.