Sprawdź najnowszą promocję na sklepie EcoFlow!

11
.
06
.
2024
Aktualności
Akcesoria
Dom i ogród
Wypoczynek

Zanurz się w niezrównanych, letnich ofertach promocyjnych na sklepie EcoFlow. Te specjalne okazje sprawią, że Twoje wakacyjne podróże będą nieograniczone. Skorzystaj z promocji i zdobądź inteligentne urządzenia, panele fotowoltaiczne czy stacje zasilania. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i zobacz, jak te produkty mogą usprawnić Twoje codzienne życie.

Poznaj urządzenia EcoFlow

Letnie promocje w sklepie EcoFlow to doskonała szansa na zakup urządzeń, które uczynią Twoje wakacyjne wycieczki wygodniejszymi i bardziej komfortowymi. Czego możesz się spodziewać po letnich ofertach specjalnych?

Panele fotowoltaiczne

Idealnym rozwiązaniem na długie, letnie wyjazdy do miejsc bez dostępu do energii elektrycznej są panele fotowoltaiczne, które w ramach letniej promocji możesz kupić w atrakcyjnej cenie!

W ofercie znajdziesz m.in. panele fotowoltaiczne o mocy 160 W, 220 W i 400 W, co pozwala na dopasowanie do różnych potrzeb i wymagań. Wszystkie modele charakteryzują się trwałością i wysoką efektywnością, dzięki czemu staną się niezawodnym towarzyszem każdej podróży i nie tylko.

Dodatkowo panele fotowoltaiczne mogą zasilać przenośne stacje zasilania, umożliwiając korzystanie z nieograniczonej energii w dowolnym miejscu!

Stacja zasilania EcoFlow Delta Pro

Zasilaj swoje urządzenia, bez względu na swoją lokalizację. Rozważ zakup innowacyjnej stacji zasilania EcoFlow Delta Pro. Z imponującą pojemnością 3600 Wh, zapewnia ona bezpieczne użytkowanie oraz pełną niezależność energetyczną podczas każdej podróży.

EcoFlow Delta Pro to nie tylko duża pojemność, ale także wytrzymały akumulator, szybkie ładowanie i intuicyjna obsługa. Dzięki dedykowanej aplikacji zyskasz możliwość dostosowania wielu ustawień do własnych potrzeb, co pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.

Możesz również wybrać inteligentny generator EcoFlow Dual Fuel, który działa zarówno na benzynę, jak i LPG. Będzie to pewne źródło energii bez względu na okoliczności.

Inteligentne urządzenia

Czy w upalne dni szukasz ochłody? EcoFlow ma rozwiązanie w letniej promocji!

Wybierz przenośny klimatyzator EcoFlow Wave 2, który zapewni optymalną temperaturę w Twoim kamperze lub domku letniskowym. Co więcej, urządzenie to posiada zarówno funkcję chłodzenia, jak i grzania, co sprawia, że zapewni Ci komfort przez cały rok!

Chcesz cieszyć się schłodzonymi napojami? Przenośna lodówka EcoFlow Glacier sprawi, że to będzie wyjątkowo proste! Ten sprzęt wyposażony jest w dwie komory o łącznej pojemności 38 litrów, idealne zarówno do chłodzenia, jak i mrożenia żywności. Dodatkowo posiada funkcję kostkarki, dzięki której zimne napoje będą dostępne błyskawicznie. Jest również bardzo łatwa do przenoszenia, co pozwala zabrać ją praktycznie wszędzie.

Nie przegap wyjątkowych okazji na sklepie EcoFlow

Letnia promocja EcoFlow to doskonała szansa na zakup inteligentnych urządzeń, paneli fotowoltaicznych i stacji zasilania, które uczynią Twoje wakacyjne podróże bardziej komfortowymi i ekologicznymi.

W ofercie znajdują się m.in. stacja zasilania EcoFlow Delta Pro, panele fotowoltaiczne, inteligentny generator prądu EcoFlow Dual Fuel, przenośny klimatyzator EcoFlow Wave 2 oraz przenośna lodówka EcoFlow Glacier. Dzięki tym urządzeniom Twoje wakacyjne przeżycia będą wyjątkowe i komfortowe, bez względu na panujące warunki.

Nie przegap tej szansy na wprowadzenie nowoczesnych technologii do swojego domu i ciesz się niezapomnianymi wspomnieniami z podróży!

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do zakładki „Promocja” na sklepie EcoFlow!

DELTA Pro

Waga 45kg

Wyjścia AC łącznie 3600W

Przenośny panel fotowoltaiczny 400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.