Okazja: zestawy z inteligentnymi urządzeniami EcoFlow w promocyjnych cenach

17
.
08
.
2023
Aktualności
Akcja
Inteligentne urządzenia

Masz zamiar zaopatrzyć się w przenośny klimatyzator? Przydałaby Ci się niewielka lodówka na wyjazdy? A może marzysz o robocie koszącym? Teraz jest doskonały czas na zakupy! Właśnie ruszyła letnia promocja, podczas której możesz kupić zestawy inteligentnych urządzeń EcoFlow z akcesoriami w dużo niższych cenach. Dowiedz się, co na Ciebie czeka! Promocja trwa od 14 do 30 sierpnia.

Obniżone ceny zestawów

Promocją objęte są trzy zestawy:

  • Robot koszący EcoFlow Blade + Lawn Sweeper Kit + Dodatkowy akumulator – 16 599 zł.
  • Lodówka EcoFlow Glacier + Bateria plug-in – 4 399 zł.
  • Klimatyzator EcoFlow Wave 2 + akumulator Wave 2 – 6 999 zł.

To doskonała okazja, aby się w nie zaopatrzyć. Co je wyróżnia i dlaczego warto postawić na taki wariant?

EcoFlow Blade + Lawn Sweeper Kit + akumulator

EcoFlow Blade to inteligentny robot koszący, który dzięki wbudowanym systemom RTK i GPS nie wymaga wyznaczania granic obszaru koszenia za pomocą przewodów. Zamiast tego wystarczy stworzyć wirtualną strefę w dedykowanej aplikacji. Urządzenie świetnie radzi sobie nawet na wymagającym terenie, a ponadto doskonale omija przeszkody.

To jednak nie wszystko – dzięki dołączonemu do zestawu modułowi Lawn Sweeper Kit robot może automatycznie zbierać liście, patyki i inne odpady, jeszcze bardziej ułatwiając pielęgnację ogrodu. Na uwagę zasługuje także dodatkowy akumulator, który pozwala na zasilanie stacji ładującej urządzenia w dowolnym miejscu – bez konieczności podłączania jej do gniazdka. Możesz nawet ładować go za pomocą paneli fotowoltaicznych!

Jak zatem widać, wchodzące w skład zestawu akcesoria są bardzo przydatne. Po co kupować je osobno i dopłacać, skoro można mieć wszystko razem w niższej cenie?

Lodówka EcoFlow Glacier + Bateria plug-in

Przenośna lodówka EcoFlow Glacier doskonale sprawdzi się na campingu, w kamperze, na jachcie i nie tylko. Cechuje się pojemnością aż 38 l i umożliwia zarówno chłodzenie, jak i mrożenie. Sprawdzi się także w roli kostkarki do lodu. Została wyposażona w dwie komory, które mogą działać niezależnie od siebie.

Lodówka jest zasilana z gniazdka AC, może też jednak pracować bezprzewodowo – pozwala na to dołączony do zestawu akumulator. Zapewnia on długi czas pracy, a do jego ładowania z powodzeniem wykorzystasz na przykład panele fotowoltaiczne. Jeśli planujesz korzystać z Glaciera w terenie, warto zaopatrzyć się w ten zestaw – szczególnie w tak niskiej cenie.

Klimatyzator EcoFlow Wave 2 + akumulator

Klimatyzator Wave 2 pomoże Ci zadbać o optymalną temperaturę w domku letniskowym, w kamperze czy pod namiotem. Oferuje funkcję chłodzenia i grzania, a przy tym nie wymaga skomplikowanej instalacji. To idealny wybór na czas podróży i nie tylko.

Zestaw zawiera też dodatkowy akumulator, który pozwala na bezprzewodowe działanie urządzenia i obsługuje różne sposoby ładowania – między innymi przez gniazdko AC lub za pomocą paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu możesz zapewnić sobie idealną temperaturę w niemal każdych okolicznościach!

Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie

Dodatkowe akcesoria pozwolą Ci wydobyć pełen potencjał urządzeń EcoFlow i rozszerzyć ich możliwości. Nie bez znaczenia jest też atrakcyjna cena. Jeśli zamierzasz kupić jeden z wyżej opisanych wariantów, teraz jest idealna okazja. Wybierz odpowiedni zestaw dla siebie i skorzystaj z promocji!

Przenośna lodówka Glacier

Inteligentny robot koszący Blade

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.