Premiera ładowarki samochodowej EcoFlow Alternator Charger

10
.
06
.
2024
Aktualności
Inteligentne urządzenia

Czy często podróżujesz samochodem lub kamperem? Pragniesz, aby każda wyprawa była komfortowa i wygodna? Dzięki ładowarce samochodowej od EcoFlow jest to możliwe! Zmieniaj swoje podróżowanie na lepsze z jej rewolucyjnymi funkcjami. Sprawdź, co może Ci zaoferować.

Ładowarka samochodowa EcoFlow – główne cechy

Ładowarka samochodowa EcoFlow Alternator Charger wprowadza nowy standard mocy podczas podróży. Dzięki możliwości ładowania z mocą do 800 W w trakcie jazdy potrafi naładować 1 kWh w zaledwie 75 minut. To sprawia, że Twoje wyjazdy będą rewolucyjnie wygodne. 

Ładowarka inteligentnie współpracuje z alternatorem pojazdu, optymalnie wykorzystując nadmiar energii, co zapewnia zaspokojenie codziennych potrzeb elektrycznych auta. Dodatkowo wbudowany konwerter DC-DC umożliwia efektywne ładowanie stacji zasilania takich jak Delta 2, Delta 2 Max czy Delta Pro.

Podróżowanie z EcoFlow Alternator Charger staje się wygodniejsze i bardziej niezależne, gdyż urządzenie to pozwala na zwiększenie pojemności akumulatora kampera nawet o 7,2 kWh.

Ładowarka doskonale sprawdza się w różnego rodzaju pojazdach, od SUV-ów, przez pick-upy, aż po kampery. Dostosowuje się bezproblemowo do akumulatorów 12V/24V, co zapewnia niezawodne źródło zasilania w dowolnym miejscu i czasie.

Różne tryby działania – czyli z myślą o odmiennych potrzebach

Jak wykorzystać ładowarkę samochodową EcoFlow? Posiada ona kilka trybów, co czyni ją wszechstronnym narzędziem!

  • Tryb ładowania — używa nadmiaru mocy generowanej przez alternator podczas codziennej jazdy, aby efektywnie ładować stacje zasilania.
  • Tryb ładowania wstecznego, znany również jako Jump Starter — będzie niezastąpiony, gdy akumulator Twojego pojazdu osłabnie i uniemożliwi uruchomienie silnika. Dzięki ładowarce EcoFlow już nigdy nie zostaniesz sam na pustej drodze!
  • Tryb konserwacji akumulatora — przedłuża żywotność akumulatora startowego. Wykorzystuje niewielki prąd wsteczny do podtrzymywania jego zdolności, zwłaszcza podczas parkowania.

Wszystkie te cechy sprawiają, że ładowarka samochodowa EcoFlow Alternator Charger stanie się nieodzownym źródłem energii w czasie każdej wyprawy!

Solida i przemyślana konstrukcja ładowarki samochodowej EcoFlow 

Produkt EcoFlow został zaprojektowany z myślą o niezawodności, bezpieczeństwie i komforcie użytkowania. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i kompaktowymi wymiarami (242 × 194 × 35 mm), co sprawia, że jego montaż jest łatwy i bezproblemowy.

Ładowarka EcoFlow wykorzystuje technologię azotku galu (GaN), która zapewnia odporność termiczną i skuteczne działanie nawet w ekstremalnych warunkach. Urządzenie może pracować w temperaturach od -20°C do +60°C oraz przy wilgotności do 95%.

Ładowarka samochodowa EcoFlow Alternator Charger wyposażona jest w takie mechanizmy zabezpieczające, jak:

  • ochrona przed odwrotną polaryzacją,
  • zabezpieczenie przed nadmiernym natężeniem prądu,
  • zabezpieczenie przed zwarciem.

Dzięki tym funkcjom Twój pojazd jest chroniony przed niepożądanymi skutkami awarii. Ponadto ochrona przed przepięciem i zbyt niskim napięciem gwarantuje, że Twój sprzęt będzie zabezpieczony nawet w przypadku nagłych zmian w zasilaniu.

Używając ładowarki samochodowej EcoFlow Alternator Charger, możesz cieszyć się każdą podróżą bez obaw o uszkodzenie lub niesprawność pojazdu!

DELTA Pro

Waga 45kg

Wyjścia AC łącznie 3600W

Ładowarka Samochodowa EcoFlow Alternator Charger

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.