Webinar o montażu fotowoltaiki balkonowej – dołącz do nas 01.09!

22
.
08
.
2023
Aktualności
Akcja
Fotowoltaika balkonowa

Wielkimi krokami zbliża się nasz kolejny webinar poświęcony produktom EcoFlow. Tym razem zajmiemy się montażem systemu fotowoltaiki balkonowej. Widzimy się już 01.09 o godzinie 12:00 na naszym kanale na YouTube – zapraszamy Cię do udziału! Dołącz też do wydarzenia na Facebooku.

Czego dowiesz się podczas webinaru?

Tematem naszego kolejnego webinaru będzie montaż fotowoltaiki balkonowej. Nasi eksperci wyjaśnią, jak to zrobić, pokażą najważniejsze elementy systemu, doradzą, na co należy zwracać uwagę i odpowiedzą na Wasze pytania. Jeśli rozważasz zakup zestawu PowerStream lub już go posiadasz, ale jeszcze nie zacząłeś z niego korzystać, to może być doskonała okazja, aby dowiedzieć się o nim czegoś więcej i otrzymać sporo cennych wskazówek. Do zobaczenia na webinarze!

Fotowoltaika balkonowa

Sztywny panel fotowoltaiczny 100W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.