Weź udział w konkursie i wygraj zestaw PowerStream

23
.
08
.
2023
Wydarzenia
Akcja

Mamy fantastyczną wiadomość dla członków naszej grupy na Facebooku – ruszamy z konkursem, w którym do wygrania będzie zestaw PowerStream. Dowiedz się, jak wziąć udział, wyślij zgłoszenie i zgarnij atrakcyjną nagrodę! Konkurs rozpoczyna się już 23 sierpnia.

Na czym polega konkurs?

Konkurs składa się z dwóch etapów – w pierwszym możliwe będzie wysyłanie zgłoszeń, a w drugim wybrani przez komisję uczestnicy zostaną zobowiązani do przetestowania otrzymanego zestawu PowerStream i przygotowania opinii w formie wideo lub opisu ze zdjęciami.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy nagrać krótki film, na którym pokażesz nam, gdzie chcesz umieścić zestaw PowerStream i uzasadnisz, dlaczego to właśnie Ty masz zostać naszym testerem. Zgłoszenia należy przesyłać na maila.

Uwaga – konkurs jest dostępny tylko dla członków grupy EcoFlow – jeśli jeszcze do niej nie należysz, teraz jest idealny moment, aby dołączyć! 

Atrakcyjna nagroda

Nagrodą w konkursie jest zestaw PowerStream, który pozwoli Ci wykorzystać energię słoneczną do zasilania wybranych urządzeń w Twoim domu. Jest o co walczyć – ten balkonowy system fotowoltaiczny cechuje się dużą wydajnością i ułatwia oszczędzanie na rachunkach za prąd.

Jak wziąć udział w konkursie?

Chcesz spróbować swoich sił? Świetnie – poniżej opisaliśmy, co należy zrobić.

  1. Dołącz do grupy EcoFlow – polska grupa użytkowników na Facebooku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).
  2. Przygotuj film zgłoszeniowy, na którym pokażesz nam swój balkon i uzasadnisz, dlaczego to właśnie Ty będziesz idealnym testerem fotowoltaiki balkonowej.
  3. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail kontakt@ecoflow.com.pl (temat wiadomości: “Zostań testerem PowerStream”). Pamiętaj, aby w zgłoszeniu podać link do swojego profilu na Facebooku w celu weryfikacji Twojego członkostwa w grupie.
  4. Czekaj na wyniki!

Przebieg konkursu

Jak wspomnieliśmy wcześniej, konkurs będzie przebiegać w dwóch etapach. Najpierw będziemy czekać na Wasze zgłoszenia – możecie nadsyłać je od 23 sierpnia do 10 września. Następnie nasza komisja wybierze uczestników, którzy zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu i staną się testerami.

W drugim etapie testerzy otrzymają swoje zestawy PowerStream i będą zobowiązani do wykonania kolejnego zadania, jakim jest przetestowanie systemu i zaprezentowanie swoich wrażeń z jego użytkowania na filmie lub w formie opisu z dołączonymi zdjęciami. Tak przygotowany materiał należy przesłać do nas mailem w ciągu 14 dni od otrzymania nagrody. Uczestnicy, którzy wykonają to zadanie, otrzymają przetestowane zestawy PowerStream na własność! Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi do 15 października.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Wyślij zgłoszenie i zyskaj szansę na zwycięstwo

Brzmi dobrze? Masz już pomysł na zgłoszenie konkursowe? Wyślij je do nas i zyskaj szansę na zgarnięcie atrakcyjnej nagrody! Może to właśnie Ty zostaniesz jednym z naszych testerów i dołączysz do grona zadowolonych użytkowników fotowoltaiki balkonowej.

Fotowoltaika balkonowa

Sztywny panel fotowoltaiczny 100W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.