Zobacz zapis webinaru o systemie PowerStream

03
.
07
.
2023
Wydarzenia
Fotowoltaika balkonowa
Akcja

W czwartek 29.06 odbył się nasz webinar o systemie PowerStream. Nie mogłeś wziąć w nim udziału? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zapis spotkania jest już dostępny na YouTube – znajdziesz go tutaj. Możesz więc obejrzeć go w dogodnym momencie!

Co działo się na webinarze?

Podczas spotkania nasi eksperci opowiedzieli, czym jest system PowerStream, z czego się składa i do czego służą jego poszczególne elementy. Przeprowadzili też unboxing wybranych urządzeń i pokazali, jak należy je podłączyć. Uczestnicy webinaru dowiedzieli się również, jakie przykładowe warianty zestawów są dostępne w sprzedaży.

Dla osób zainteresowanych zakupem systemu PowerStream z pewnością było to ciekawe spotkanie, które pozwoliło im zyskać cenną wiedzę na temat tego rozwiązania. Jeśli Ty też chcesz się tego wszystkiego dowiedzieć, obejrzyj zapis webinaru!

Fotowoltaika balkonowa

Przenośny panel fotowoltaiczny 400W

Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę Prywatności po więcej informacji.