Oficjalny dystrybutor EcoFlow

Inteligentny generator prądu

Cena RRP

7 499,00 zł

Inteligentny generator prądu EcoFlow

Przygotuj się na każdą ewentualność i miej pewność, że nie zabraknie Ci prądu na przykład podczas przedłużającej się awarii. Inteligentny generator EcoFlow umożliwia ładowanie stacji EcoFlow DELTA Pro i DELTA Max, a także zasilanie wybranych urządzeń. Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i jest prosty w obsłudze. Co więcej, dedykowana aplikacja EcoFlow oferuje wygodny dostęp do wielu przydatnych funkcji.

Niezawodne źródło energii

W porównaniu do zwykłych agregatów inteligentny generator EcoFlow wyróżnia się większą efektywnością paliwową i mniejszą utratą energii. Umożliwia bezproblemowe ładowanie stacji EcoFlow DELTA Pro i DELTA Max prądem stałym (DC). Pozwala też na jednoczesne zasilanie (AC) wybranych urządzeń. Z EcoFlow przygotujesz się na każdą awarię. Teraz możesz mieć pewność, że niezbędnym Ci sprzętom nie zabraknie prądu!

Przyjazny użytkownikom

Ciesz się bezpieczeństwem użytkowania i prostą obsługą generatora. Urządzenie zostało wyposażone w ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy. Oferuje też alert CO i alert paliwa. Co więcej, po określonym czasie wyłącza się automatycznie - nie musisz się martwić, że o tym zapomnisz. Generator jest zasilany za pomocą benzyny bezołowiowej, a jego czas pracy wynosi do 3,5 godziny.

Wygodna kontrola z aplikacją EcoFlow

Zyskaj pełną kontrolę nad swoim inteligentnym generatorem. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz aplikację EcoFlow, która jest dostępna za darmo w sklepie Google Play i App Store. Za jej pomocą możesz na przykład zdalnie obsługiwać urządzenie, monitorować jego status i zmieniać ustawienia. Istnieje też możliwość ustalenia, kiedy generator ma się automatycznie włączać na wypadek awarii. Wystarczy kilka kliknięć!

Włączysz go na kilka sposobów

Inteligentny generator prądu EcoFlow umożliwia zarówno rozruch elektryczny, jak i ręczny. Bez trudu dostosujesz go do swoich potrzeb. Możesz też w każdej chwili uruchomić go zdalnie - wystarczy skorzystać z aplikacji EcoFlow. Ponadto urządzenie będzie automatycznie włączać się i wyłączać, gdy poziom naładowania Twojej stacji osiągnie wyznaczony poziom. W ten sposób zapewni jeszcze większą wydajność i bezpieczeństwo.

W zestawie

  • Inteligentny generator prądu EcoFlow
  • Instrukcja obsługi
  • Kabel do podłączenia dodatkowego akumulatora Extra Battery
  • Lejek do oleju
  • Śrubokręt
  • Gniazdo świecy zapłonowej
  • Pokrętło łamane
  • Klucz płaski dwustronny

Specyfikacja produktu

Nazwa

Smart Generator

Wymiary

597 x 296 x 475 mm

Waga

Ok. 28,5 g

Rodzaj

Generator inwertorowy

Częstotliwość

60 Hz

Stopień ochrony

120 V

Moc znamionowa

1800 W (wartość szczytowa 1900 W)

Współczynnik mocy

1

Napięcie wyjściowe DC

42-58,8 V

Maks. natężenie wyjściowe DC

32 A

Model silnika

R80-i

Rodzaj silnika

Jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzenie wymuszonym obiegiem powietrza, OHV

Objętość skokowa

80 CC

Rodzaj paliwa

Benzyna bezołowiowa

Pojemność zbiornika na paliwo

4 l

Pojemność zbiornika na olej

0,38 l

Czas pracy

Do 3,5 h (przy pełnym obciążeniu)