Oficjalny dystrybutor EcoFlow

DELTA MAX BATTERY

Cena RRP

7 799,00 zł

Bateria do EcoFlow Delta MAX

Dodatkowy akumulator

Zwiększ moc Delty Max

Zwiększ moc Delty o 1 lub 2 dodatkowe akumulatory i zapewnij dłuższy czas pracy najważniejszych urządzeń. Akumulator korzysta ze wszystkich metod ładowania, jakie posiada Delta Max, dzięki czemu możesz naładować ją zawsze i wszędzie tam, gdzie znajduje się Twoja stacja zasilania.

zielona energia

Szybkie ładowanie

Gotowy na każdą sytuację

Zyskaj szybkie ładowanie DC o mocy 1800 W za pomocą inteligentnego generatora Ecoflow (sprzedawany oddzielnie). Wystarczy podłączyć generator bezpośrednio do dodatkowego akumulatora poprzez przeznaczony dla niego port. Działa nawet wtedy, gdy jest odłączony od Twojej Delty Max.

domowy magazyn energii

metody ładowania

Ładuj zawsze i wszędzie

Nasz inteligentny akumulator korzysta ze wszystkich metod ładowania, jakie posiada DELTA Max, co oznacza, że możesz go ładować, po podłączeniu do stacji, zawsze i wszędzie. Po podłączeniu będą one ładować/rozładowywać się jednocześnie, utrzymując procentowy poziom naładowania baterii w obu urządzeniach.

przenośny magazyn energii

Bądź na bieżąco

Akumulator Smart Extra Battery posiada czytelny ekran LCD z przodu urządzenia, na którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje : porty wejściowe, wyjściowe, pozostały poziom naładowania i czas pracy.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Chemia akumulatora

NCM

Żywotność

800 cykli do 80% pojemności

Okres przydatności do użycia

1 rok (po pełnym naładowaniu)

Waga netto

Około 40lbs /18 kg

Wsparcie

Aplikacja EcoFlow