DELTA MAX BATTERY

Bateria do EcoFlow Delta MAX

Dodatkowy akumulator

Zwiększ moc Delty Max

Zwiększ moc Delty Max o 1 lub 2 dodatkowe akumulatory i zapewnij dłuższy czas pracy najważniejszych urządzeń. Akumulator korzysta ze wszystkich metod ładowania, jakie posiada Delta Max, dzięki czemu możesz naładować ją zawsze i wszędzie tam, gdzie znajduje się Twoja stacja zasilania.

Szybkie ładowanie

Gotowy na każdą sytuację

Zyskaj szybkie ładowanie DC o mocy 1800 W za pomocą inteligentnego generatora Ecoflow (sprzedawany oddzielnie). Wystarczy podłączyć generator bezpośrednio do dodatkowego akumulatora poprzez przeznaczony dla niego port. Działa nawet wtedy, gdy jest odłączony od Twojej Delty Max.

metody ładowania

Ładuj zawsze i wszędzie

Inteligentny akumulator DELTA Max korzysta ze wszystkich metod ładowania, jakie posiada DELTA Max, co oznacza, że możesz ładować go zawsze i wszędzie, o ile Twój akumulator dodatkowy jest podłączony do Delty Max. Po podłączeniu będą one ładować/rozładowywać się jednocześnie, utrzymując procentowy poziom naładowania baterii w obu urządzeniach.

Bądź na bieżąco

Akumulator Smart Extra Battery posiada czytelny ekran LCD z przodu urządzenia, na którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Porty wejściowe, wyjściowe, pozostały poziom naładowania i czas pracy.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Chemia akumulatora

NCM

Żywotność

800 cykli do 80% pojemności

Okres przydatności do użycia

1 rok (po pełnym naładowaniu)

Waga netto

Około 40lbs /18 kg

Wsparcie