Oficjalny dystrybutor EcoFlow

RIVER PRO Battery

Cena RRP

2 799,00 zł

Bateria do EcoFlow River Pro

Dodatkowy akumulator do stacji zasilania EcoFlow River Pro Extra Battery

Szukasz sposobu na poszerzenie możliwości swojej stacji zasilania EcoFlow River Pro? Mamy idealną odpowiedź na Twoje potrzeby! Dodatkowy akumulator Extra Battery pozwala na zwiększenie pojemności urządzenia z 720 Wh do aż 1440 Wh. Dzięki temu będzie ono mogło zasilać wiele różnych sprzętów przez jeszcze dłuższy czas. Zarówno stacja zasilania River Pro, jak i to przeznaczone dla niej akcesorium są przenośne i łatwe w transporcie. Możesz więc mieć je przy sobie zawsze, gdy będą Ci potrzebne.

Twój sposób na podwojenie możliwości stacji zasilania EcoFlow River Pro

Extra Battery to doskonały sposób na ulepszenie River Pro stosunkowo niewielkim kosztem. Możliwość podwojenia pojemności do 1440 Wh oznacza, że z łatwością dostosujesz działanie stacji zasilania do swoich potrzeb - zarówno w domu, jak i poza nim. Camping, imprezy plenerowe, awaria prądu w domu, a może podróż kamperem? Uzupełniona o dodatkowy akumulator River Pro będzie stanowić niezawodne źródło energii elektrycznej w każdej sytuacji!

Może zasilać większość Twoich urządzeń przez długi czas

Stacja EcoFlow River Pro w połączeniu z dodatkowym akumulatorem Extra Battery umożliwia długotrwałe zasilanie różnego rodzaju urządzeń. Zaawansowana technologia X-Boost pozwala dostarczać energii nawet 80% powszechnie używanych sprzętów domowych do 1800 W, choć najlepiej sprawdza się w wypadku 1200 W. Za pomocą tej potężnej kombinacji produktów możesz zasilać między innymi laptopa, lodówkę, patelnię elektryczną, ekspres do kawy, telewizor i suszarkę.

Zabierz go wszędzie, gdzie Ci się przyda

Akumulator Extra Battery, podobnie jak stacja zasilania EcoFlow River Pro wyróżnia się przenośną konstrukcją. Waży tylko około 7 kg, a jego wymiary to 28,8x18x21 cm. Bez problemu zmieścisz go w kamperze lub w bagażniku samochodu, nie zajmie też wiele miejsca w Twoim domu. Zarówno akumulator, jak i samą stację możesz więc stosować wszędzie, gdzie chcesz. Łatwe w transporcie i kompaktowe - sprawią, że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem, które napotkasz podczas swoich przygód!

Sprawdź, gdzie kupisz produkty

EcoFlow

Specyfikacja produktu

Kolor

Czarny

Materiał

Stop aluminium + plastik

Pojemność

720 Wh

Rodzaj ogniwa

Litowo-jonowe

Żywotność

800 cykli (80%+)

Waga

Ok. 7 kg

Wymiary

28,8x18x21 cm

Certyfikaty

FCC, CE, ROHS, MSDS, UN38.3, UL, PSE

Temperatura rozładowania akumulatora

-20°C - 60°C (+/- 3°C)

Temperatura
ładowania akumulatora

0°C - 45°C (+/- 3°C)

Wyjście

Port rozszerzeń: 24,4 V - 33,6 V 720 W maks.

Wejście

Port rozszerzeń: 33,6 V 660 W maks.

Wsparcie

Instrukcja obsługi
(Bateria do EcoFlow RIVER Pro)

Aplikacja EcoFlow